Maria w kampanii dla Samsung Mobile!

Od 2012 roku Maria jest ambasadorką firmy Samsung. Ich wspólna wspópraca układa się pomyślnie i Maria nieustannie bierze udział w nowych projektach i przedsięwzięciach tej firmy.

Firma Samsung udostępniła właśnie na swojej stronie oficjalny film z zza kulis, gdzie przygotowywano Marię do zdjęć promujących tę firmę. Sesja zdjęciowa tej kampanii miała miejsce w lipcu 2013 roku w Los Angeles

Firma Samsung jest również jednym z oficjalnych sponsorów zimowej Olimpiady Sochi 2014 (Rosja). Sharapova jako Rosjanka bardzo angażuje się w promocję tej Olimpiady i razem z firmą Samsung bierze udział w wielu projektach mających na celu zachęcenie ludzi do przyjechania do Sochi oraz generalną promocję Zimowych Igrzysk.

Oto pozdrowienia i życzenia dla rosyjskich sportowców od Marii i firmy Samsung na Igrzyska Olimpijskie w Sochi:

“Witajcie! Nazywam się Maria Sharapova. Jako ambasadorka Samsung GALAXY  chciałabym życzyć naszej rosyjskiej drużynie samych sukcesów na Olimpiadzie w Sochi. Niech każdy wasz krok będzie lepszy od poprzedniego, każdy zamach mocniejszy od poprzedniego, każde uderzenie dokładniejsze od poprzedniego.”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s