Maria trenuje/Outfit na turniej mistrzyń w Istambule

Pomimo przedłużającej się kontuzji barku, (która zmusiła Marię w sierpniu do wycofania się z wielkoszlemowego US Open oraz we wrześniu z azjatyckich turniejów w Tokio i Pekinie), Sharapova stara się pozostać cały czas w dobrej formie i nie przerywa treningów sprawnościowych.

Na Facebooku napisała:

“Wykonuję ćwiczenia na dobry balans.”

ćwl51f

“Uspokajające ćwiczenia na plaży po ciężkim treningu.”

ćw21000350_10151591977162680_410061127_n

Komuś (może to być fan lub paparazzi), udało się również zrobić zdjęcie Marii i jej trenerowi od przygotowania fizycznego- Yutace Nakamurze, zdjęcie podczas treningu w Los Angeles.

ćw3large

Po wycofaniu się z turniejów w Tokio i Pekinie w tabeli turniejowej Marii na sezon 2013 został jeszcze tylko Turniej Mistrzyń w Istambule. Maria oficjalnie nie powiedziała jeszcze swojej decyzji czy pomimo nękającej ją kontuzji barku zdecyduje się zagrać w kończącym sezon turnieju. Spekulacjom na ten temat nie ma jednak końca.

Sama tenisistka w programie “Larry King Now” (o którym w poprzednich notkach), przyznała, że turniej w Turcji jest dla niej priorytetem i zrobi wszystko, aby w nim wystąpić. Jak widać po załączonych zdjęciach, Sharapova pracuje bardzo dużo i jeśli bark zostanie wyleczony Rosjanka z pewnością zaprezentuje się w Istambule.

Jeden z internetowych portali rozbudził nadzieje fanów Marii na jej występ w stolicy Turcji i zamieścił oficjalny plakat firmy NIKE ze strojem, w którym Maria miałaby zagrać z Istambule. Plakat jak narazie niestety jest w słabej jakości.

BUicIYfCAAAUzJq

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s