Maria jest w Szwecji!

Europejskich podróży Marii ciąg dalszy. Po odwiedzinach w Dusseldorfie i Londynie w celach turystycznych, oraz po wyprawie na Teneryfę, gdzie Rosjanka rehabilitowała bark, kolejnym przystankiem w Europie okazała się Szwecja, a dokładnie Sztokholm.

Cel podróży do tej skandynawskiej stolicy wydaje się dla wszystkich fanów Sharapovej oczywisty. W tym tygodniu w Sztokholmie odbywa się męski turniej tenisowy: Sztokholm Open, w którym bierze udział chłopak Marii Grigor Dimitrov. Rosjanka pojechała tam, aby dopingować Grigora w jego zmaganiach w tym mieście.

Oto tweet jednego z fanów, który widział trening Grigora na którym pojawiła się Maria

“Grigor trenuje tu w Sztokholmie. Potrzebował trochę wody, wysłał po nią Marię Sharapovą do holu dla tenisistów. Ona go w nią wyposażyła.”

Bez tytułu

Sama Sharapova w Szwecji nie tylko pomaga chłopakowi, ale również sama pracuje nad kondycją. Przez kontuzję barku Maria nie może narazie grać na korcie, ale ćwiczy w inny sposób.

“Nie jestem fanką chłodnej pogody, ale trenowanie w środku lasu, w którym otaczają Cię żółte i czerwone liście zapiera dech w piersiach! #Szwecja.”

Bez tytułu1

Grigor Dimitrov gra swój pierwszy mecz w Sztokholmie dziś o godzinie 20:15. Być może na trybunach zobaczymy dopingującą go Marię 😉

One thought on “Maria jest w Szwecji!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s