Maria na liście 10 najlepszych bizneswoman, (które tak naprawdę mają inne profesje).)

Maria Sharapova znalazła się na prestiżowej liście portalu CNN, który dotyczy kobiet  prowadzących własną firmę. Ważnym szczegółem na tej liście jest jednak to, że bizneswoman, których nazwiska zostały uwzględnione na tej liście, na co dzień zajmują sie czymś zupełnie innym niż prowadzenie firmy, a mianowicie są np. gwiazdami kina, modelkami lub sportsmenkami.

W sierpniu 2012 roku Maria oficjalnie została dyrektorką, współzałożycielką i ambasadorką firmy produkującej słodkości o nazwie Sugarpova. Od tamtej pory minął ponad rok, a firma Rosjanki radzi sobie z miesiąca na miesiąc coraz lepiej. Sharapova została tak mocno doceniona, iz pojawiła się na prestiżowej liście portalu money.cnn.com jako jedna z najlepszych bizneswoman na świecie, której codzienna profesja dotyczy tak naprawdę zupełnie czegoś innego.

Sugarpova na chwilę obecną jest dostępna na trzech kontynentach. Zawiera kilkanaście smaków i w wielu krajach jest najlepiej sprzedającym się słodkim produktem. Sugarpova jest również dostępna w sprzedaży online co umożliwia klientom na całym świecie jej zakup.

131122165519-maria-sharapova-620xb

“To dla mnie niesamowite, patrzeć jak Sugarpova rozwija się i jest dostępna w coraz to nowych zakątkach świata.” -mówi Maria- “Myślę, że jak do tej pory dobrze sobie radzę z grą w tenisa i prowadzeniem firmy jednocześnie. Mój umysł cały czas pozostaje kreatywny i gotowy na nowe wyzwania. Nie mam wykształcenia jako dyrektor lub ktoś kto zarządza całą firmą, dlatego cały czas pilnie się uczę i jednocześnie czerpię z tego ogromną przyjemość.”

Na liście najlepszych bizneswoman, których profesja na co dzień dotyczy tak naprawdę czegoś zupełnie innego znalazły się również: modelka Tyra Banks, aktorka Gwyneth Paltrow, aktorka Jessica Alba i piosenkarka Gwen Stefani.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s