Maria w programie The Ellen Degeneres Show!

10 grudnia 2013r. Maria Sharapova była gościem jednego z najsłynniejszych, amerykańskich programów rozrywkowych The Ellen Degeneres Show.

ellen show_bannerImageCrop

 

The Ellen Degeneres Show to amerykański talk-show, który swoją premierę miał we wrześniu 2003 roku. Program ten od razu spotkał się z przychylnością widzów i krytyki i zdobył ogromną popularność w USA. Jak do tej pory show  zdobyło 15 nagród telewizyjnych Emmy.

Program prowadzi charyzmatyczna i mająca niezwykłe poczucie humoru Ellen Degeneres. Ellen jest amerykańską scenarzystką i aktorką, która została nazwana “najzabawniejszą osobą Ameryki.” w 2007 roku poprowadziła galę rozdania nagród filmowych Oscarów, a w 2010 roku była jurorką w programie “Idol”.

Cały program miał charakter bardzo humorystyczny, Maria opowiadała m.in o odgłosach jakie wydaje na korcie przy odbijaniu piłki, Ellen wręczyła jej specjalny, świąteczny strój do grania w tenisa, Ellen chciała tym samym sprawić, aby Maria dłużej cieszyła się ze świąt, ponieważ już pod koniec grudnia Sharapova rozpoczyna nowy sezon tenisowy.

W drugim filmiku, który został udostępniony na oficjalnej stronie Ellen widzimy, że obie panie zagrały również w zabawną wersję tenisa

Kilka zdjęć z programu The Ellen Degeneres Show

ru78k5

705628606_00_02_46_122_417lo

large

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s