Maria na otwarciu studia Samsung Galaxy w Sochi!

Już dziś rozpoczynają się zimowe Igrzyska Olimpijskie w Sochi! Dla Marii jest to impreza szczególna, ponieważ to właśnie Sochi było miastem w którym wychowała się Rosjanka. Z tek okazji amerykańska stacja NBC postanowiła zatrudnić na czas Olimpiady Marię i zrobić z niej korespondentkę z Igrzysk.

Maria czas przed Olimpiadą wykorzystuje nie tylko na pracę dla NBC, ale również na promocję swoich sponsorów. Po evencie Porsche i Sugarpovej (o czym w poprzednich notkach), Maria pojawiła się 5 lutego na evencie firmy Samsung.

Firma Samsung jest jednym ze sponsorów zimowych Igrzysk Olimpijskich w Sochi. Sharapova natomiast jest ambasadorką tej firmy od 2012r. Nie było tym samym możliwości, aby Maria nie pojawiła się otwarciu Olimpijskiego studia firmy Samsung w parku Olimpijskim.

Samsung Galaxy Studio w parku olimpijskim będzie miało na celu zapoznanie wszystkich gości olimpijskich z najnowszymi technologiami i aplikacjami dostępnymi na smartfony Samsung.

Wiceprezydent marketingu firmy Samsung Younghee Lee powiedział:

“Zapraszamy wszystkich sportowców i fanów do wizyty naszego olimpisjkiego studia Samsung Galaxy do zapoznania się z olimpijskimi aplikacjami. Może któraś z nich zainspiruje państwa do uprawiania sportu lub do kibicowania różnym dziedzinom sportu, nie tylko tym wcześniej upatrzonym.”

Wypowiedź Marii:

“Jestem niezwykle podekscytowana możliwością bycia w Sochi podczas Igrzysk Olimpijskich. Kocham to miasto, ponieważ to tu się wychowałam i zaczynałam grać w tenisa. Kocham rosyjskich sportowców i cieszę się, że Samsung dołączył na czas Olimpiady do rodziny olimpijskiej w Sochi.”

Z Facebooka Marii:

Bez tytułu

“Świetny poranek w Sochi. Rozmawiam z moimi przyjaciółmi z Samsung Mobile, jestem specjalnym gościem na otwarciu studia Samsung Galaxy.”

1796881_10151852549537680_1089679195_o

Filmik z otwarcia studia Samsung Galaxy w którym Maria wypowiada się na temat tego jak cieszy się, że Igrzyska Olimpijskie są w tym roku w Sochi:

“To było dla mnie niesamowite przeżycie, kiedy dowiedziałam się, że Sochi będzie gospodarzem IO. To jedno z nielicznych miejsc na świecie, gdzie możesz pływać w morzu, a za 10 minut wspinać się po górach. To piękna okolica dla wszystkich sportowców. Byłam tu rok temu z wizytą u rodziny i nic jeszcze nie było gotowe, teraz wszystko wygląda pięknie i wywołuje wielki uśmiech na mojej twarzy.”

Podczas otwarcia olimpijskiego studia Samsung Galaxy Maria miała na sobie: bluzkę od Roksany Ilincic, spodnie z firmy Holmes and Young i płaszcz od Reed Krakoff.

Maria+Sharapova+Samsung+Galaxy+Studio+Olympic+1PbGooVHUCgx

Maria+Sharapova+Samsung+Galaxy+Studio+Olympic+L5PBvST_v5Kx

Maria+Sharapova+Samsung+Galaxy+Studio+Olympic+WG-HtiOi1Y2x

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s