Firma Marii- Sugarpova, podpisała kontrakt z firmą Pinkberry!

Od sierpnia 2012 roku Maria Sharapova prowadzi swoją własną firmę, która zajmuje się produkcją słodkości (żelków), o nazwie Sugarpova. Sugarpova na rynkach światowych radzi sobie świetnie i cały czas przynosi spore zyski. Żelki Sugarpova  są już dostępne na największych, międzynarodowych rynkach i są coraz chętniej kupowane nie tylko przez fanów Marii lub tenisa, ale też przez innych sympatyków słodkości.

Dziś, 27 lutego 2014r., Maria na swoim oficjalnym koncie na twitterze podała do wiadomości, że jej firma Sugarpova, podpisała kontrakt z firmą zajmującą się produkcją mrożonych jogurtów Pinkberry!

Bez tytułu

“Jestem szczęśliwa mogąc ogłosić, że Sugarpova zaczęła współpracę w Pinkberry :)”

BhfljbdCMAI-LI5

Pinkberry to bardzo popularna restauracja, której oddziały znajdują m.in  w USA, Paryżu i Dubaju. Zajmuje się serwowaniem mrożonych jogurtów czy owocowych przekąsek. W restauracji Pinkberry do jogurtów można dobrać sobie wybrane przez siebie dodatki np. owoce, smakowe polewy, cukierki, bitą śmietanę, nutellę. Od dziś jednym z dodatków do jogurtów będzie właśnie Sugarpova!

Wypowiedź dyrektora Pinkberry Rona Graves’a: “Maria jest naszą fanką, a my jesteśmy fanami Marii. Mamy podobne zdanie na temat jakości i produkcji naszych wyrobów. Sugarpova jest fenomenem na skalę światową i wspópraca z tą firmą będzie czystą przyjemnością. W produkowaniu słodkości chodzi o wspaniałą jakość, dobry gust, ale przede wszystkim o dobrą zabawę i dystans do siebie. Nasza firma i firma Marii spełniają te warunki dlatego też było to kwestią czasu, kiedy zaczniemy współpracować.”

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s