Maria została współwłaścicielką firmy SuperGoop

Maria Sharapova od lat jest na szczycie list najlepiej opłacanych sportowców świata. Do niedawna Rosjanka, poza kortem, zarabiała dziesiątki milionów dolarów na lukratywnych kontraktach reklamowych podpisywanych z prestiżowymi markami z całego świata.

Od około dwóch lat Rosjanka stara się wkroczyć w świat biznesu jeszcze głębiej i odważniej, mianowicie od 2012 roku jest prezesem firmy Sugarpova, współpracuje też z hinduską firmą budowlaną, a od wczoraj została współwłaścicielem firmy SuperGoop.

Firma SuperGoop to jedyna na rynku światowym firma, która posiada wielofunkcyjną linię kosmetyków do pielęgnacji skóry, która równocześnie chroni skórę przed szkodliwymi działaniami promieni słonecznych oraz chroni przed chorobami skóry wynikającymi z długotrwałego przebywania na słońcu. Celem SuperGoop jest piękna, wypielęgnowana i przede wszystkim zdrowa skóra.

Firma SuperGoop powitała wczoraj Marię Sharapovą, już oficjalnie w swojej załodze, m.in. na twitterze:

Bez tytułu

“Witamy Marię Sharapovą w firmie SuperGoop jako współwłaścicielkę i amabsadorkę!”

iq9uz10DuoHk

Z twittera Marii:

Bez tytułu1

“Jestem niezwykle podekscytowana, że zostałam częścią firmy SuperGoop i mogę pomóc pokoleniom w chronieniu skóry przed szkodliwymi promieniami słonecznymi.”

1397166588000-sharapovareid

“W przeszłości miałam już okazje być ambasadorką wielu firm. To partnerstwo ma dla mnie jednak inne znaczenie. Tu nie chodzi tylko o zarabianie pieniędzy, ale też o przesłanie, które w tym wypadku jest niezwykle ważne. Zainwestowałam w tę firmę, ponieważ została zbudowana według wartości, które sama stosuję w swoim życiu. Ta marka ma solidne podstawy i jestem pewna, że z czasem będzie coraz lepiej.”

“Ta firma zaczęła od kosmetyków, które mają chronić skórę przed szkodliwymi promieniami UV, a nie tak jak inne firmy od zwykłych kosmetyków.”

Wypowiedź dyrektorki firm Holly Thaggard:

“SuperGoop chce sprawić, aby ludzie zaczęli powaznie traktować ochronę skóry przed promieniami słonecznymi. Rak skóry jest w gronie najczęstszych zachorowań nowotworowych, ale niestety ludzie nie zdają sobie z tego sprawy. Nasze kosmetyki czynią Twoją skórę nie tylko piękną, ale przede wszystkim zdrową! Ochrona skóry powinna być naszym codziennym nawykiem tak, jak chociażby mycie zębów.                                                                                                                               Ogromnie cieszę się, że Maria Sharapova została moją wspólniczką i ambasadorką firmy. To jedna z najbardziej cenionych postaci w świecie sportu i biznesu, więc to zaszczyt, że zainteresowała się moja firmą. Nie mogę się doczekać naszej wspólnej pracy i przyszłych sukcesów!”

Zdjęcia z kręcenia reklamy dla firmy SuperGoop:

supergoop01

supergoop03

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s