Maria w ćwierćfinale turnieju w Stuttgarcie!

Maria Sharapova pozostaje niepokonana na turnieju Porsche Tennis Grand Prix w Stuttgarcie, (Niemcy). Od 2012r. Rosjanka nie przegrała na Porsche Arenie ani jednego meczu i podczas edycji turnieju w tym roku, jak narazie, Maria także radzi sobie bardzo dobrze.

Dziś o 14:00 Maria rozegrała mecz II rundy w Stuttgarcie. Jej rywalką była rodaczka Anastasia Pavlyuchenkova. Mecz trwał godzinę i 32 minuty, Sharapova wygrała stosunkiem 6:4 6:3 i tym samym awansowała do ćwierćfinału Porsche Tennis Grand Prix.

Maria rozpoczęła mecz w średnim stylu, już na początku dała się przełamać i Anastasia objęła prowadzenie 2:0. Od tego momentu meczu, Sharapova podniosła poziom gry, zaczęła grać agresywniej i tym samym wygrała następne 10 z 13 gemów w meczu.

Zdjęcia z meczu II rundy:

IZCRO4f

Y93VcUk

Zdjęcia na miejscu robił Jimmy48, fotograf ze strony womenstennisblog.com.

W jutrzejszym meczu ćwierćfinałowym Maria zmierzy się z Agnieszką Radwańską.

Wypowiedzi z pomeczowej konferencji prasowej:

“Aga jest numerem 3 na świecie, to oczywiste iż gra teraz bardzo dobrze, ponieważ utrzymuje już od dłuższego czasu tę pozycję w rankingu. Ale ja kocham takie wyzwania i nie mogę się doczekać jutrzejszego meczu.”

“Grałyśmy ze sobą już wiele razy, tym samym jeśli chodzi o tenis nie mamy przed sobą sekretów. Nasze style gry są oczywiste, raczej niczym się nie zaskoczymy.”

“Jesteśmy sportowcami, ale musimy też dostarczać ludziom rozrywki. Ludzie kupują bilet na mecz, aby Cię zobaczyć i obserwować co ciekawego masz do zaoferowania. Dlatego codziennie trenujemy i tu gramy.”

Bl_4fJDIIAIxIcl

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s