Maria i Grigor przyłapani na randce w Madrycie

Jak już pisałam w poprzednich notkach, Maria przebywa obecnie w Madrycie, gdzie już w niedzielę rozpoczyna się turniej tenisowy Mutua Madrilena Open. Oprócz treningów, wywiadów dla sportowych mediów i kilku zobowiązań wobec sponsorów, Sharapova ma również troszkę czasu wolnego dla siebie i swoich najbliższych.

1 maja 2014r. Maria Sharapova i jej chłopak, bułgarski tenisista Grigor Dimitrov, zostali przez hiszpańskich paparazzich, przyłapani na wieczornej randce. Tenisowa, zakochana para wybrała się razem na hiszpański film, a później na kolację.

Sharapova i Dimitrov spotykają się ze sobą od grudnia 2012r. Długo jednak ukrywali ten fakt i dopiero rok temu w maju 2013r. właśnie w Madrycie, po raz pierwszy udało im się zrobić wspólne zdjęcie. Na początku związek Marii i Grigora wzbudzał spore kontrowersje, Rosjanka jest o cztery lata starsza od Dimitrova i związała się z nim kilka miesięcy po rozstaniu z narzeczonym Sashą Vujacicem. Jak jednak widać, związek Marii i Grigora ma się świetnie, para jest ze sobą szczęśliwa i planuje razem wspólne życie, (to właśnie dla Rosjanki Grigor przeprowadził się na stałe do Stanów Zjednoczonych). Przez media para jest określana jako “DimiPova”

Oto zdjęcia  z wczorajszej randki w Madrycie Marii i Grigora (1 maja 2014r.):

D-MODE_002

D-MODE_006

D-MODE_008

D-MODE_005

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s