Maria nową twarzą perfum Avon Luck!

Pamiętacie kiedy na początku kwietnia pisałam o tym jak paparazzi przyłapali Marię i słynnego modela Joana Beatancourta podczas kręcenia w Miami kampanii reklamowej dla firmy Avon? Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy czy rzeczywiście chodzi o firmę Avon i tylko z zasłyszanych plotek domyślaliśmy się tego i spekulowaliśmy na ten temat.

Dziś w końcu ogłoszono oficjalną informację, iż Maria Sharapova została ambasadorką i nową twarzą perfum firmy Avon! Maria oficjalne dołączyła do rodziny Avon i razem z Juanem Beatancourtem reprezentują i promują perfumy dla kobiet i mężczyzn z serii Luck.

Zapach firmy Avon- Luck, celebruje luksusowe życie i nieskończone możliwości jakie daje życie. Jako światowa gwiazda sportu, bizneswoman i gwiazda, Maria Sharapova idealnie nadaje się do promowania idei tych perfum.

Maria na temat prezentowania perfum Avon z serii Luck:

“Jestem niezwykle szczęśliwa i podekscytowana, iż mogę być twarzą perfum Avon Luck. Ten zapach przypomina triumf, zwcięstwo i radość z życia. Jestem szczęśliwa, że mogę dołączyć do rodziny Avon i tym samym upoważniać i motywować kobiety do realizowania swoich marzeń.”

Wypowiedź menager marki Avon Patricii Perez- Ayala:

“Kiedy kreowaliśmy zapach Avon Luck, chcieliśmy, aby promowała go osoba pełna charyzmy, spełniona zawodowo i prywatnie, osoba od której bije pewnością siebie, sukcesem i szczęściem. Jednogłośnie zdecydowaliśmy się na Marię Sharapovą. Maria jest idealnym modelem sportsmenki i mamy nadzieję, że ten zapach jak i sama Sharapova, zainspirują kobiety do działania.”

Zapach Avon Luck będzie miał swoją premierę w Europię we wrześniu, w północnej Ameryce pojawi się w październiku, a w Azji w listopadzie.

Oto filmik promujący zapach firmy Avon Luck z udziałem Marii Sharapovej:

A oto oficjalne zdjęcia z kampanii reklamowej perfum Avon Luck z udziałem Marii Sharapovej i Joana Beatancourt:

7238151-Maria-3-original

7238151-Maria-1-original

PROD_1172799_XL_2

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s