Ballet by Sharapova: budynek Marii w Indiach!

W listopadzie 2012r. Maria Sharapova podpisała kontrakt z hinduską firmą Homestead.

Firm Homestead to przedsiębiorstwo zajmujące się budową nieruchomości na całym świecie. Firma ta jest jedną z wiodących na świecie firm budowlanych, która zapewnia świetną jakość, nowoczesność technologii czy nieograniczone możliwości architektoniczne.

Dzięki umowie z firmą Homestead, Maria dostała możliwość zaprojektowania budynku, który pojawi się w Indiach. Budynek będzie nosił imię Ballet by Sharapova, będzie to wieżowiec zawierający 42 piętra, a mieścił się będzie na powierzchni aż 5 akrów! W środku znajdziemy 120 luksusowych butików i pomieszczeń z różnego rodzaju usługami. Ważne jest to, że na każdym piętrze będą tylko 3 sklepy. Będzie to kupującym dawało większą przestrzeń do zakupów i wybrania odpowiednich miejsc do spędzenia czasu.

Ballet by Sharapova to budynek, który jest hołdem dla siły i energii jaką ma Maria Sharapova. Rosjanka niezwykle dba o szczegóły i detale co sprawia, że nigdzie na świecie nie znajdziemy podobnego i tak unikatowego budynku.

Wypowiedź Marii:

“Moim celem jest dać właścicielom sklepów i butików odpowiednią przestrzeń, tak aby czuli, że ich produkty znajdują się w wyjątkowym miejscu.”

“Miejsce w którym spędzamy czas na zakupach musi być przytulne, przyjazne, nowoczesne i dające nam poczucie, że znajdziemy tu wszystko czego szukamy.”

A oto i Ballet by Sharapova, budynek, który niebawem stanie w Indiach. Zaprojektowała go Maria z grupą londyńskich architektów. Sharapova będzie jednym z głównych inwestorów i właścicieli tej nieruchomości:

Ballet-1

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s