Outfit na US Open 2014!

Po długim i intensywnym sezonie tenisowym w Europie, który dla Marii trwał od drugiej połowy kwietnia do początku lipca, przyszedł czas na chwilowy odpoczynek.

Wakacje dla Marii nie będą niestety zbyt długie, bo już za niecałe 4 tygodnie rozpoczynają się amerykańskie turnieje na kortach twardych przygotowujące do wielkoszlemowego US Open.

US Open w Nowym Jorku, rozpocznie się pod koniec sierpnia, ale firma Nike, z którą Maria jest związana od początku swojej kariery, opublikowała już stroje w których Maria Sharapova zaprezentuje się na nowojorskich kortach.

Zgodnie z nowojorską tradycją, podczas turnieju rozgrywane są dwie sesje. Sesja dzienna, która obejmuje czas od godziny 11:00 do 19:00 i sesja wieczorna, od 19:00 do późnych godzin nocnych. Jak zwykle największe gwiazdy firmy Nike mają przygotowane na turniej dwa stroje i używają ich w zależności od tego w jakiej sesji grają.

Oto i outfity Marii na US Open 2014. Jak widać podczas sesji dziennej Maria założy komplet, tunikę  + spodenki. Outfit dzienny jest utrzymany w kolorystyce szarości z domieszką pomarańczowych wstawek. Na sesję wieczorną Sharapova założy elegancką “małą czarną” sukienkę.

large

 

 

Advertisements

One thought on “Outfit na US Open 2014!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s