Sachin Tendulkar: Komentarz Marii nie był lekceważący!

W czerwcu tego roku wokół jednej z konferencji prasowych Marii Sharapovej, konkretnie chodzi o konferencje po meczu na Wimbledonie, zrobiono niemałą aferę.

Otóż na swojej pomeczowej konferencji prasowej w Londynie, Sharapova została zapytana o Davida Beckhama i Sachina Tendulkara. Rosjanka bardzo dobrze zna się z Davidem, więc bez problemu odpowiedziała na pytania dotyczące jego osoby. Główny problem polegał jednak na tym, iż Maria nie wiedziała kompletnie kim jest Sachin Tendulkar.

Sachin Tendulkar to jeden z najlepszych w historii hinduskich krykiecistów. W niektórych kręgach uznawany jest za najlepszego w historii w swojej dziedzinie, a w rodzinnych Indiach uznawany jest za największą gwiazdę i traktowany niemal jak Bóg.

Tendulkar był obecny w loży królewskiej podczas meczu Marii Sharapovej na Wimbledonie.

Na pytanie dziennikarza o Sachina, Maria odpowiedziała, że “Nie wie kim on jest”.

Po całym tym zdarzeniu na Marię posypały się gromy, szczególnie ze strony hinduskich fanów, którzy na Facebooku wylewali swoje żale i grozili Rosjance za to, że nie wie kim jest ich bohater narodowy.

Całą tę aferę postanowił uciszyć sam zainteresowany, który kilka dni temu udzielił wywiadu, w którym powiedział, że rozumie iż Rosjanka nie wiedziała kim on jest.

“Komentarz Sharapovej nie był lekceważacy w moim odczuciu. W Rosji i USA krykiet nie jest tak popularnym sportem, więc nie wymagam od nikogo znajomości każdego nazwiska osobiście. Wiem, że Maria ma szacunek do każdego sportowca. Wszyscy ciężko pracujemy na swój sukces.”

Sachin w loży królewskiej podczas meczu Marii na Wimbledonie:

37401742

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s