Maria zagra w International Premier Tennis League

Do końca tenisowego sezonu 2014 pozostały jeszcze trzy miesiące, ale Maria planuje już swój czas wolny pomiędzy sezonami.

Dziś rano świat tenisowy obiegła informacja iż Maria Sharapova postanowiła zagrać w rozgrywkach International Premier Tennis League.

International Premier Tennis League, to rozgrywki pokazowe, a więc ich wynik nie decyduje o rankingu. Cała impreza została wprowadzona do życia niedawno, rozgrywki miały swoją premierą rok temu. W tym roku mecze odbędą się w czterech miastach: Manili, (Filipiny), Dubaju, (Zjednoczone Emiraty Arabskie), Delhi, (Indie) i Singapurze. Każde miasto będzie reprezentowała odpowiednia drużyna. Każda drużyna może składać się maksymalnie z 10 zawodników, którzy będą rywalizować z zawodnikami innych drużyn. Rozgrywane będą: mecz singla kobiet i meżczyzn, debel, mikst, a w razie potrzeby, kiedy zwycięzca nie będzie jasny, do rywalizacji przystąpią tenisowe legendy.

International Tennis Premier League zacznie się 28 listopada, a zakończy 13 grudnia.

Maria zagra w drużynie, która będzie reprezentowała Manilę, (Filipiny). Drużyna będzie nazywała się Manila Mavericks. Rozgrywki w samej Manili potrwają dwa dni, od 28 do 30 listopada 2014r.  Tenisowe mecze zostaną rozegrane na arenie The Smart Coliseum, która posiada 15 tys. miejsc. W drużynie Manila Mavericks oprócz Marii zagra brytyjska gwiazda męskiego tenisa Andy Murray oraz Jo-Wilfried Tsonga, Kristen Flipkens, Daniel Nestor, a jako legenda wystąpi Hiszpan Carlos Moya.

Oficjalne potwierdzenie udziału Marii w International Premier Tennis League:

Bez tytułu

“Rosyjska super gwiazda Maria Sharapova zagra dla drużyny Manila Mavericks!”

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s