Maria świętowała urodziny swojego fizjoterapeuty!

Ostatnie tygodnie Maria spędziła w swoim domu w Los Angeles, gdzie przede wszystkim trenowała, aby dobrze przygotować się do nadchodzących amerykańskich turniejów na nawierzchni twardej.

Sharapova znalazła jednak czas na chwilę rozrywki i w środę, 30 lipca, świętowała urodziny swojego fizjoterapeuty Jeromego Bianchi.

Jerome Bianchi to były, francuski gracz rugby, który grał w narodowej reprezentacji Francji. Przez jakiś czas był fizjoterapeutą francuskiej, tenisowej kadry narodowej i pracował przy Pucharze Davisa. Od listopada 2013r. współpracuje z Marią Sharapovą. Jest jej jedynym fizjoterapeutą, po dłuższej współpracy został również jej bliskim kolegą.

Marii Sharapovej, w świętowaniu urodzin jej fizjoterapeuty, towarzyszył jej chłopak Grigor Dimitrov, oraz jej współpracownicy w treningach, z którymi od kilku miesięcy tworzy bardzo zgraną ekipę: trener Sven Groeneveld z partnerką, sparingpartner Dieter Kindlmann i trener od przygotowania fizycznego Yutaka Nakamura.

Urodziny Jeromego Bianchi Maria i jej towarzysze obchodzili w azjatyckiej restauracji Yakitori w Los Angeles, która specjalizuje się w podawaniu azjatyckich przysmaków z grilla.

Oto zdjęcie z urodzin fizjoterapeuty Marii, Jeromego Bianchi. Na zdjęciu widać Marię i jej chłopaka Grigora oraz trenera Marii Svena ze swoją partnerką:

Bt3RUPNIMAAKUW6

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s