Przegrana w III rundzie turnieju Rogers Cup w Montrealu

Turniej Rogers Cup w Montrealu dobiegł do końca dla Marii Sharapovej.

Wczoraj, 7 sierpnia, o godzinie 18:00 polskiego czasu, (12:00 czasu kanadyjskiego), Maria rozegrała mecz III rundy turnieju w Montrealu. Jej rywalką była Hiszpanka Carla Suarez Navarro, Sharapova przegrała wynikiem 2:6 6:4 2:6.

Mecz obu pań był dwukrotnie przerywany przez opady deszczu, które nawiedzały wczoraj Montreal. Przez cały pojedynek Maria prezentowała się słabo, nie pokazując dobrej formy w żadnym z jej koronnych zagrań.

W pierwszym secie Carla objęła szybkie prowadzenie 5:0. Maria zdołała jeszcze wygrać w tej partii dwa gemy z rzędu, niestety na nic więcej w tym secie nie było jej stać i Hiszpanka wygrała pierwszego seta 6:2.

Druga partia również nie rozpoczęła się pomyślnie dla Rosjanki. Suarez Navarro objęła prowadzenie 4:2 i od wygrania meczu dzieliły ją dwa gemy. Od tego momentu meczu mogło się wydawać, że Maria zacznie powracać do swojej dobrej gry. Rosjanka wygrała cztery gemy z rzędu i tym samym zwyciężyła drugą partię 6:4.

Niestety trzeci set był ponownie bardzo słaby w wykonaniu Sharapovej. Maria miała problem z utrzymaniem swojego serwisu, a przy piłce meczowej popełniła poważny błąd z backhandu co dało Hiszpance wygrany mecz.

Zdjęcia z meczu III rundy Rogers Cup w Montrealu:

Maria+Sharapova+Rogers+Cup+Montreal+wKrdsZVSXDzx

Maria+Sharapova+Rogers+Cup+Montreal+-Z_NmNvSyNlx

BBj6atSFCZk

Wypowiedzi z pomeczowej konferencji prasowej:

HrYvZSgvT-Q

“Myślę, że moja rywalka zagrała dziś bardzo dobry mecz. Nie mogłam znaleźć mojego rytmu gry od początku meczu, męczyłam się dziś sama ze sobą, mimo że w trakcie gry zaczęłam grać trochę lepiej to jednak nie wystarczyło.”

“Pomimo porażki będę wspominała ten turniej bardzo miło. Obecność fanów na trybunach była spora, ludzie tworzyli świetną atmosferę, widać, że są prawdziwymi fanami tej dyscypliny sportu. Świetnie było mieć tych ludzi obok siebie.”

“Moim celem jest przygotować formę na US Open. Oczywiście kiedy gram w turnieju chcę się w nim zaprezentować jak najlepiej, ale jestem tylko człowiekiem i zdarzają mi się wpadki i gorsze dni.”

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s