Sesja zdjęciowa Marii dla magazynu Forbes

Maria Sharapova od lat znajduje się na szczycie światowych list, które tworzy biznesowy magazyn Forbes, dotyczących zarobków.  Sharapova jest królową rankingu najlepiej zarabiających sportsmenek świata i w najbliższym czasie nie zanosi się na to, aby ktoś mógł odebrać jej ten tytuł.

Oprócz tytułu najlepiej zarabiącej sportsmenki świata, Maria została również uznana za najbardziej wpływową rosyjską gwiazdę na świecie.

Oprócz pokaźnych zarobków, które Sharapova otrzymuje za grę w tenisa, Rosjanka zarabia krocie na kontraktach reklamowych. Oprócz tego, od dwóch lat Maria jest właścicielką firmy Sugarpova, a od kilku miesięcy współwłaścicielką firmy Supergoop.

W ubiegłym roku magazyn Forbes stworzył listę najbogatszych osób z różnych dziedzin życia, które nie ukończyły jeszcze “30” roku życia. Lista nosiła tytuł “30 Under 30” i gościły na niej osoby ze świata sztuki, nauki, marketingu, prawa, odżywiania, finansów czy sportu. Przedstawicielką kategorii sport była oczywiście Maria Sharapova.

Do specjalnej listy “30 Under 30” wykonana została sesja zdjęciowa. Pomimo tego iż sesję wykonano w 2013r. to dopiero teraz ujrzała ona w całości światło dzienne.

Oto sesja Marii Sharapovej dla magazynu Forbes, a konkretnie do listy najbogatszych ludzi przed 30 rokiem życia, (“30 Under 30”):

Maria Sharapova

Maria Sharapova

Maria Sharapova

Maria Sharapova

Maria Sharapova

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s