Maria trenuje w IMG Academy na Florydzie!

W poprzedniej notce pisałam o tym, iż Maria, po wakacyjnej przerwie, powróciła do treningów przygotowujących do nowego sezonu. Nowy sezon rozpocznie się dla Sharapovej 4 stycznia, wraz z turniejem w Brisbane, (Australia).

Maria jak co roku, do treningów wraca w drugiej połowie listopada i zawsze swoje przygotowania zaczyna w miejscu, w którym uczyła się profesjonalnej gry w tenisa, a mowa o tenisowej akademii Nicka Bollettierego w Bradenton na Florydzie.

Akademia IMG Tennis Academy w Bradenton jest prywatną instytucją, która swoim podopiecznym zapewnia wszelkiego rodzaju możliwości kształcenia, w tym oczywiście, co najważniejsze, profesjonalne treningi tenisowe.

Sharapova do Bradenton przyleciała ze wszystkimi swoimi współpracownikami i przebywa tam już od prawie tygodnia. Postronni obserwatorzy twierdzą, że Rosjanka bardzo ciężko pracuje i spędza na korcie długie godziny.

A oto zdjęcia z wczoraj, (21 listopada), zrobione przez fanów Sharapovej, którzy mieli możliwość podejrzenia jej na treningu:

B3ASiscIYAAWvRx

B3ASiq0IUAAy54b

B3ASi5vIMAA_L5e

Maria z fankami po treningu:

B2_2o8wIQAAmEyT

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s