Maria w ćwierćfinale turnieju Abierto Mexicano Telcel w Acapulco

Dziś o 1:00 w nocy polskiego czasu, (18:00 czasu meksykańskiego), Maria rozegrała mecz II rundy turnieju Abierto Mexicano Telcel w Acapulco, (Meksyk). Przypominam, że Maria gra w tym turnieju po raz pierwszy w swojej karierze.

Rywalką Sharapovej była Kolumbijka Mariana Duque- Marino, mecz trwał godzinę i 8 minut, Maria wygrała wynikiem 6:1 6:2 i awansowała do ćwierćfinału turnieju w Acapulco.

Pierwszy set trwał zaledwie 28 minut. Maria pozwoliła w nim swojej rywalce wygrać tylko jednego gema. W tej partii Maria wygrała 91% punktów po swoim pierwszym serwisie oraz 100% punktów po drugim serwisie. W tym secie Maria zagrała bardzo dobry i solidny tenis, nie pozwalając rywalce nawet na chwilę przejąć inicjatywy. Piłka setowa zakończyła się dla Marii po jej świetnym serwisie, który Duque- Marino wyrzuciła na out.

W drugim secie Maria objęła prowadzenie 3:0 i przez całą tę partię również kontrolowała wydarzenia na korcie. Dała się wprawdzie raz przełamać rywalce, ale nie miało to żadnego znaczenia na cały przebieg meczu. Maria wygrała tę partię tracąc tylko dwa gemy, a piłka meczowa zakończyła się dla niej podobnie jak w pierwszym secie. Otóż Sharapova dobrym serwisem zmusiła rywalkę do wyrzucenia piłki w siatkę.

Zdjęcia z mczu II rundy turnieju w Acapulco:

2015_2_26_m14CYONCwmfN0akQTnu7i2

Telcel Mexican Open 2015 - Maria Sharapova v Mariana Duque

partidos3_25feb__02

partidos3_25feb__01

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s