Z powodu zatrucia żołądkowego Maria wycofała się z turnieju w Acapulco!

Turniej Abierto Mexicano Telcel w Acapulco, (Meksyk), miał należeć do Marii. Sharapova była w Acapulco główną gwiazdą rozgrywek, przyciągała największą rzeszę fanów i mediów, a zdobycie przez nią tytułu miało być formalnością. Niestety, los pokazał, że nie wszystko da się przewidzieć i czasem oczywiste rzeczy nie sprawdzają się przez prozaiczne sprawy, które mogą nas spotkać w każdej chwili.

Jak pisałam w poprzedniej notce, Maria od kilku dni zmagała się z problemami żołądkowymi, po wygranym meczu ćwierćfinałowym nie pojawiła się na konferencji prasowej i wydała oficjalne oświadczenie o swoim złym samopoczuciu spowodowanym zatruciem, (wszystko na ten temat w poprzedniej notce).

Wszyscy liczyli na to, iż Maria będzie w stanie wyleczyć się przed meczem półfinałowym. Niestety wirus okazał się na tyle mocny, że Sharapova nie była w stanie zagrać meczu półfinałowego w Acapulco ani walczyć o tytuł.

Oto oficjalne oświadczenie Marii:

“Bardzo mi przykro z powodu tego, iż muszę wycofać się w turnieju. Miałam świetny początek tych rozgrywek i cały czas miałam nadzieję, że uda mi się wyzdrowieć i zagrać mecz półfinałowy, ale niestety było to jednak za mało czasu na wykurowanie się. Chciałabym podziękować organizatorom turnieju za świetny turniej, a także, co najważniejsze, wszystkim fanom, którzy byli niesamowici i bardzo wspierający przez cały ten czas.”

10985556_916362898394635_8902270180471225747_o

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s