WTA przedstawia fragmenty All Access Hour i eventu Sugarpovej/Supergoop z Indian Wells z udziałem Marii

Turniej w kalifornijskim Indian Wells juz dawno za nami i w tym tygodniu Maria oraz reszta światowej czołówki rozpocznie turniej w Miami, jednak echa kalifornijskiego turnieju nadal nie cichną.

Tuż przed rozpoczęciem turnieju w Kalifornii, czyli we wtorek 10 marca, Sharapova wzięła udział w tamtejszym “Media Day”, czyli dniu w którym największe gwiazdy tenisa udzielają wywiadów mediom z całego świata oraz biorą udział w akcjach promujących turniej oraz tenis.

Jedną z najsłynniejszych akcji podczas “Media Day” od kilku lat jest WTA All Access Hour, w którym bierze udział 8 najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych tenisistek świata. WTA All Access Hour to zabawne wywiady z tenisistkami, czat z fanami oraz różne, śmieszne konkurencje, którym sportsmenki są poddawane.

WTA opublikowało własnie krótki filmik z Marią Sharapovą w roli głównej, w którym możemy zobaczyć fragmenty z All Access Hour oraz skrót z eventu firm Sugarpovej oraz Supergoop, którego główną gwiazdą była oczywiście Sharapova i który odbył się tego samego dnia w późniejszych godzinach:

“Cześć wszystkim, tu Maria Sharapova, jestem tu, aby odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania oraz chcę zabrać Was na event Supergoop i Sugarpovej, który odbył się w La Quinta.” 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s