Maria ponownie zagra w International Premier Tennis League

Tenisowy sezon 2015 trwa w pełni i przed nami jeszcze mnóstwo turniejów do rozegrania. Może się więc wydać dziwnym, że Maria już planuje swoją przerwę między sezonami.

Dziś bowiem, świat tenisowy obiegła informacja o tym, iż Sharapova postanowiła ponownie zagrać w turnieju pokazowym: International Premier Tennis League.

International Premier Tennis League to rozgrywki, które odbędą się w grudniu 2015 roku i mają one charakter pokazowy tzn. udział w nich jest wyłącznie zabawą. Cała inicjatywa tych rozgrywek została wprowadzona w życie w 2013 r. i od tamtej pory świeci spore triumfy i biorą w niej udział prawie wszyscy czołowi tenisiści świata. W turnieju biorą udział reprezentacje kilku azjatyckich miast: Singapuru, Japonii, Manili, Delhi i Dubaju. Każdemu miastu podporządkowana jest drużyna składająca się z kilkorga tenisistów. Rozgrywane są mecze singlowe, deblowe, mikst, a także pojedynki tenisowych legend.

International Premier Tennis League w tym roku odbywać się będzie w dniach 2 do 20 grudnia.

Maria Sharapova będzie w tym roku reprezentować drużynę Japonii, która będzie nosiła nazwę Japan Warriors. Oprócz Marii należeć do niej będą tacy tenisiści jak: Kei Nishikori, Kurumi Nara, Vasek Pospisil, Daniela Hantuchova, Leander Paes, Lucas Pouille i Marat Safin.

CCZcY3GXIAAhwiQ

Z twittera International Premier Tennis League:

“Nowa drużyna w IPTL Japan Warriors wybrała do składu Marię Sharapovą!”

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s