Maria wycofała się z rozgrywek Fed Cup w Sochi!

Dosłownie kilkadziesiąt minut temu tenisowy świat obiegła informacja, że Maria Sharapova wycofała się z drużynowych rozgrywek tenisowych Fed Cup, które miały odbyć się w najbliższy weekend, (18-19 kwietnia), w Sochi, (Rosja).

Po udanej I rundzie rozgrywek Fed Cup, w której drużyna Rosji na czele z Sharapovą odniosła spektakularne zwycięstwo nad Polską na Kraków Arenie, Maria zadeklarowała, że zagra w kwietniowych, półfinałowych rozgrywkach.

Niestety Maria musiała wycofać się z grania dla swojej reprezentacji z powodu kontuzji nogi, której nabawiła się podczas turnieju w Miami. Dla Rosjanki odmówienie gry w półfinale Fed Cup było podwójnie trudną decyzją, ponieważ rozgrywki te miały się odbyć w mieście, w którym wychowała się Rosjanka: Sochi.

Oświadczenie Marii:

“Wycofanie się z weekendowych rozgrywek Fed Cup nie było łatwą decyzją. Prawdopodobnie zauważyliście, że nie publikuję żadnych zdjęć z treningów na korcie. Dzieje się tak z prostej przyczyny: nie miałam zbyt wielu okazji, żeby je zrobić. Zaczęłam trenować zaledwie kilka dni temu i pracuję nad tym, aby wyrobić dobrą podstawę do gry. 

Będę śledzić dziewczyny podczas weekendu, kibicować im oraz starać się przygotować na zbliżający się turniej w Stuttgarcie.”

108798

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s