Maria w filmiku “Beauty for Purpose” nakręconego dla marki Avon

Od 2014 roku Maria Sharapova jest jedną ze światowych ambasadorek marki kosmetycznej Avon. Maria promuje głównie perfumy Avon o nazwie “Luck”, ale również jako przedstawicielka tej firmy bierze udział w różnych kampaniach, które są z nią związane.

Tym razem Maria nakręciła dla marki Avon filmik do kampanii “Beauty for Purpose”. Opowiada w nim o tym co sądzi o pięknie i jak na co dzień dba o siebie. Oto on:

“Myślę, że zawsze jest pewien reżim jeśli mówimy o naturalnym pięknie, ponieważ musi być ono podkreślone tzw. ostatnim muśnięciem. Naturalne piękno zaczyna się od takich rzeczy jak odpowiednia ilość snu czy odpowiednia ilość wypitej wody. Ale tak naprawdę kiedy mamy gdzieś wyjść, czy jest to spotkanie biznesowe czy miła kolacja, zawsze jest ważne, aby mieć czas na to ostatnie muśnięcie. Dla mnie jest to look z mascarą, czuję wtedy, że moje rzęsy podnoszą się, używam dobrej szminki i perfum. Zawsze odnajduje czas na ostatnie udoskonalenia przed wyjściem.”

“Styl jest bardzo indywidualną sprawą. W moim zawodzie nie nosimy tych samych mundurków. Na korcie jest ważne to, aby poczuć się dobrze w swojej własnej skórze. Ponieważ pocisz się, biegasz i robisz to przed tysiącami ludzi, to może być trochę przytłaczające, więc musisz być zadowolona ze swojej własnej powierzchowności, dbać o swoją skórę. To dla mnie ważne aspekty, ponieważ wiem, że kiedy wyjdę na kort nie muszę myśleć o makijażu, fryzurze, ale lubię poczuć, że moja skóra jest promienna i rozświetlona.”

“To ważne, aby kobiety na całym świecie wspierały się wzajemnie. Mam ogromny szacunek do matek. Jeszcze nie jestem matką, więc mogę sobie tylko wyobrazić jakie to trudne, aby znaleźć balans między karierą, a rodziną.”

“Swoim fanom mówię zawsze, aby starali się być lepsi ode mnie, ponieważ myślę, że wszyscy popełniamy błędy, gubimy się, więc musimy pracować, aby stać się najlepszą wersją siebie, nie kogoś innego.”

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s