Maria opowiada o swoim związku z Grigorem Dimitrovem w bułgarskim magazynie Cosmopolitan

Kilka dni temu pisałam o tym, iż Maria Sharapova została gwiazdą z okładki czerwcowego, bułgarskiego wydania magazynu dla kobiet Cosmopolitan.

cfs-xfvwiaaxysh

Rosjanka udzieliła dla gazety wywiadu, w którym opowiada między innymi o swoim związku z bułgarskim tenisistą Grigorem Dimitrovem. Sharapova i Dimitrov, popularnie nazywani “DimiPova”, są ze sobą od prawie trzech lat i tworzą zgodny i szczęśliwy związek.

large

Jesteś w związku w bułgarskim tenisistą Grigorem Dimitrovem. Jak znajdujecie dla siebie czas przy tak zajętych harmonogramach?

To niemożliwe prowadzić normalny styl życia przy nieustających podróżach, ale to życie i tak musi to wyglądać. Mieszkamy razem, ale ponieważ ciągle jesteśmy w drodze i pomimo tego, że często gramy te same turnieje, rzadko zdarza się tak, że mamy wspólny dzień wolny. Kochamy każdy moment, który możemy spędzić razem, jesteśmy ze sobą bardzo blisko, codziennie rozmawiamy przez telefon lub skype.

Fakt, że oboje jesteście tenisistami jest bonusem czy raczej nie?

Nie związaliśmy się ze sobą ze względu na to, że uprawiamy ten sam sport, więc nie wiem czy to dobrze czy źle. Dobrym aspektem jest z pewnością to, że oboje rozumiemy nasze profesje i respektujemy czas, który musimy im poświęcić. Jednak nasze harmonogramy są zupełnie różne, więc to dla nas największe wyzwanie. Gdybyśmy byli parą, która spędza ze sobą każdy weekend mogliśmy coś razem zaplanować. W naszej sytuacji, kiedy ja odpoczywam on ma trening i na odwrót.

Jesteś spełniona zawodowo w każdym aspekcie, zarówno tenisowym jak i biznesowym. Zarabiasz mnóstwo pieniędzy, czy to jest jakiś problem między Tobą, a Grigorem?

Nawet gdybym była sama, bez chłopaka, i tak nie wierzyłabym w to, że pieniądze są motorem napędzającym moje życie. Jestem zadowolona, że dobrze zarabiam, mam piękny dom, podróżuję pierwszą klasą, doceniam luksus, ale te wszystkie rzeczy w ogóle nie licza się w naszym związku z Grigorem. Owszem jesteśmy zadowoleni, kiedy możemy obdarzyć się prezentami i dbać o siebie, nawet kiedy zdarza sie to bardzo rzadko. Oboje mamy szacunek do naszych zawodów i nie przywiązujemy wagi do finansów.

Jak radzicie sobie z sytuacjami, kiedy jedno z Was osiąga sukcesy, a drugie jest w zawodowym dołku?

Rzeczą, która nam pomaga jest z pewnością to, że oboje wiemy wszystko o sporcie i wiemy jak wypośrodkować nasze emocje. Nie jesteśmy zbyt zarozumiali, kiedy nam się układa ani zbyt zmartwieni, kiedy coś nie idzie po naszej myśli. Staramy się znaleźć złoty środek między tymi emocjami.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s