Maria zakwalifikowała się do Turnieju Mistrzyń w Singapurze!

Maria Sharapova, w czwartek 10 września 2015 roku, oficjalnie zakwalifikowała się do kończącego sezon Turnieju Mistrzyń w Singapurze, w którym zagra 8 najlepszych zawodniczek sezonu. Rozpocznie się on 23 października, a zakończy 1 listopada.

maria-sharapova_1nix0j856mjs6zv3qxjic6aka

Wypowiedź Stacey Allaster, prezes WTA, (Womens Tennis Assosation):

“Udział Marii w finałach WTA to fantastyczne wydarzenie dla wszystkich fanów. W zeszłym roku podczas inauguracji mistrzostw w Singapurze, fani pokochali występy Marii, które były pełne pasji i zaangażowania. Maria jest wysoce profesjonalną zawodniczką i przedstawicielką WTA i jestem zaszczycona, iż mogę ją powitać po raz kolejny w finałach WTA w Singapurze, które zakończą sezon 2015.”

Maria w tym sezonie, jak do tej pory, wygrała dwa tytuły: w Brisbane, (Australia), i w Rzymie, (Włochy). Była również w finale wielkoszlemowego Australian Open oraz półfinałach turniejów w Madrycie, Acapulco i wielkoszlemowego Wimbledonu.

Oto droga Marii do Singapuru opracowana przez WTA:

COkqi3LW8AAy7Zc

Wypowiedź Marii na temat kwalifikacji do Turnieju Mistrzyń:

“Jestem bardzo podekscytowana powrotem do Turnieju Mistrzyń po raz ósmy w mojej karierze. Miałam duże sukcesy w moich poprzednich występach , więc nie mogę się doczekać powrotu do Singapuru i rywalizowania. Fani są niesamowici i czekam z niecierpliwością na ich wsparcie.”

Dla Marii będzie to ósmy udział w Turnieju Mistrzyń w karierze. Rosjanka wygrała tytuł w tym turnieju w 2004 roku, kiedy to odbywał się on w Los Angeles.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s