Maria będzie twarzą nowej kampanii dla firmy Supergoop!

W marcu roku 2013 Maria Sharapova została współwłaścicielką oraz ambasadorką marki Supergoop, która zajmuje się produkcją kosmetyków, które chronią skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Maria bardzo angażuje się w promowanie tych kosmetyków i uświadamianie ludziom jak ważna jest ochrona skóry przed działaniem promieni UV, które powodują raka skóry.

Jako tenisistka, Rosjanka większość swojego czasu spędza na pełnym słońcu i prawidłowa ochrona skóry jest częścią jej pracy.

Sharapova została właśnie główną twarzą nowej kampanii firmy Supergoop, która będzie nosiła nazwę Black Dot, (Czarny Punkt). Celem kampanii jest uświadamianie o raku skóry i jego zapobieganie.

Wypowiedź Marii:

“Jeśli uda nam się osiągnąć to, iż Twoje dziecko będzie zawsze wiedziało o tym, że przed wyjściem do szkoły należy ochronić swoją skórę, będzie to ogromny sukces. Myślę, że niewiele rodziców zwraca na ten temat uwagę, a dla nas ta świadomość jest bardzo ważna.”

“Już zanim zostałam współwłaścicielką Supergoop uwielbiałam ich kosmetyki. Balsamy do ciała i kremy chroniące przed promieniami słonecznymi były jedynymi skutecznymi jakie spotkałam w swoim życiu.”

Wypowiedź prezes Supergoop:

“Maria jest dla nas rodzajem wielkiego megafonu, który dociera do setek tysięcy ludzi na całym świecie.”

Na zdjęciu Maria razem z prezes Supergoop Holly Thaggard, (na prawo od Marii) i prezesem Sephory, (pierwszym od lewej strony). Ekipa ta spotkała się w Los Angeles w dzielnicy Manhattan Beach, aby wspólnie pracować nad nową kampanią:

supergoop-sharapova

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s