Maria w filmikach dla firmy Supergoop dotyczących kampanii “Black Dot”

Ostatnie notki na blogu dotyczą głównie zaangażowania Marii w promocje kampanii “Black Dot” firmy Supergoop, której nawiasem mówiąc Maria jest współwłaścicielką od ponad dwóch lat.

Dzisiejsza notka nie będzie różniła się tematem. Kampania Supergoop, o nazwie “Black Dot”, która ma na celu promowanie używania kremów chroniących przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, ruszyła pełną parą.

Właśnie zostało opublikowanych kilka filmików, w których Maria promuje kampanię “Black Dot” i reklamuje kosmetyki Supergoop.

Filmiki zostały nakręcone w lipcu tego roku w Los Angeles.

Filmik numer 1:

“Why Project 1: Permission?” 

 

<p><a href=”https://vimeo.com/139008803″>Why Project Permission?</a> from <a href=”https://vimeo.com/user21986706″>Supergoop!</a&gt; on <a href=”https://vimeo.com”>Vimeo</a&gt;.</p>

Holly Thaggard: 23 września 2011 roku moja córka wracając ze szkoły przyniosła informację, iż kremy z filtrem to narkotyk i ich używanie na terenie szkoły jest zabronione.

Maria: Historia Holly bardzo mnie zainspirowała i wiele uświadomiła. Kiedy ja byłam dzieckiem, codziennie trenowałam w pełnym słońcu na Florydzie i używanie kremu z filtrem było pewnego rodzaju nawykiem i obowiązkiem, czymś oczywistym. Historia Holly uświadomiła mi, iż wiele dzieci nie posiada odpowiedniej edukacji i zrozumienia jak ważna jest ochrona skóry. To zachęca mnie do tego, aby brać udział w tej kampanii i uświadamiać ludziom na całym świecie o ważności w profilaktyce ochrony skóry. Chcemy zachęcić wszystkich rodziców do podpisania petycji w sprawie używania kremów z filtrem. To nasza misja i cel, uratować wiele istnień ludzkich.

Filmik numer 2:

“Let’s Play a Game”

<p><a href=”https://vimeo.com/139010039″>Let's Play a Game</a> from <a href=”https://vimeo.com/user21986706″>Supergoop!</a&gt; on <a href=”https://vimeo.com”>Vimeo</a&gt;.</p>

“Uwielbiam gry, zagrajmy w taką, którą zna każdy: Która z wyżej wymienionych rzeczy różni się od pozostałych?

Noże, znęcanie się, krem z filtrem.

Pewni myślisz o kremie z filtrem. Chciałabym abyś miał rację, ale krem z filtrem tak jak i noże oraz przemoc, jest ważnym elementem edukacji i bezpieczeństwa Twojego dziecka w szkole.

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko uchroniło się przed rakiem skóry podpisz petycję, to zajmie tylko chwilę.

A oto dwa inne filmiki, w których Maria poleca kosmetyki Supergoop:

<p><a href=”https://vimeo.com/139511982″>MariaTalks-DefenseRefreshV1</a&gt; from <a href=”https://vimeo.com/user21986706″>Supergoop!</a&gt; on <a href=”https://vimeo.com”>Vimeo</a&gt;.</p>

<p><a href=”https://vimeo.com/139511983″>MariaTalks-DefenseRefreshV2</a&gt; from <a href=”https://vimeo.com/user21986706″>Supergoop!</a&gt; on <a href=”https://vimeo.com”>Vimeo</a&gt;.</p>

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s