Maria przegrywa mecz półfinałowy w turnieju mistrzyń w Singapurze

Maria wczoraj, 31 października, rozegrała półfinałowe spotkanie kończącego sezon turnieju mistrzyń w Singapurze. Jej rywalką była Czeszka Petra Kvitova. Mecz trwał godzinę i 49 minut, a Sharapova przegrała wynikiem 3:6 6:7.

Pomimo półfinałowej porażki, Maria może zaliczyć tegoroczny turniej mistrzyń do udanych. Przypomnę, iż z powodu kontuzji był to jej pierwszy turniej od lipca, a mimo to, Maria rozegrała fantastyczne spotkania w fazie grupowej i z pierwszego miejsca awansowała do półfinału.

Już na początku meczu Kvitova przełamała serwis Marii. Sharapova zdołała później odłamać rywalkę, ale koniec końców Petra przełamała serwis Marii w tym secie jeszcze dwukrotnie i oddała jej w tej partii tylko trzy gemy. Piłka setowa dla Petry zakończyła się bo błędzie backhandowym Marii.

W drugiej partii Sharapova objęła prowadzenie 5:1 i wydawało się, że mecz rozstrzygnie się w trzech setach. Niestety, Maria po kolei traciła swoje podania info Petra wyszła na prowadzenie 6:5. Sharapova wygrała przy tym stanie swoje podanie, ale niestety uległa Czeszce w tie- breaku 3:7. Piłka meczowa zakończyła się po błędzie backhandowym Marii.

Oto oficjalne statystyki z meczu. Jak widać Maria miała 6 asów serwisowych przy 5 podwójnych błędach serwisowych oraz 21 bezpośrednio wygranych piłek przy 25 niewymuszonych błędach.

image

Zdjęcia z meczu:

image

image

image

image

One thought on “Maria przegrywa mecz półfinałowy w turnieju mistrzyń w Singapurze

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s