Maria na planie wywiadu dla Sina Sport

Podczas swojego pobytu w japońskim mieście Kobe z okazji pokazowego turnieju International Premier Tennis League, (2-3 grudnia), Sharapova udzieliła wywiadu dla Sina Sport.

Sina to chińska korporacja multimedialna, która ma swoje własne internetowe platformy oraz sieć telewizyjną. Na całym świecie z ich usług korzysta ponad 100 milionów osób.

Maria na planie wywiadu dla Sina Sport pojawiła się 2 grudnia. Wywiad nie jest jeszcze dostępny w całości. Można tylko zapoznać się z krótkim fragmentem wypowiedzi Marii dla Sina Sport:

To świetnie móc grać w IPTL. Gramy tu drużynowo, każdy z nas jest w czymś dobry, więc nawzajem się uzupełniamy. Poza tym nieczęsto mamy okazję oglądać takich zawodników jak Marat czy Fabrice, to cudnie widzieć ich na korcie, kiedy grają z taką pasją. Kocham Japonię, kulturę tego kraju, jedzenie oraz dyscyplinę według których żyje ten kraj. Byłam w wielu japońskich miastach, ale w Kobe jestem po raz pierwszy. To świetnie, że IPTL przynosi tenis do miejsc, w których nie ma tenisowych turniejów w sezonie.

image

image

image

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s