Wywiad Marii Sharapovej i Chelsea Handler dla The Hollywood Reporter

Już w najbliższy weekend, (12- 13 grudnia), odbędzie się pokazowy turniej tenisowy organizowany przez samą Marię Sharapovą. Event będzie nosił nazwę: “Maria and Friends Presented by Porsche”. 

W turnieju wezmą udział aktywnie grający tenisiści, tenisiści emerytowani oraz celebryci, (modelki, dziennikarze, aktorzy). (Pełna lista uczestników w notkach na temat eventu).

Maria Sharapova i jedna z jej najlepszych przyjaciółek, dziennikarka i aktorka Chelsea Handler, która weźmie udział w turnieju, udzieliły wspólnego, zabawnego wywiadu dla portalu The Hollywood Reporter. Wywiad miał na celu promocję eventu “Maria adn Friends Presented by Porsche.”

Chelsea:

“Poznałyśmy się na stronie Tinder. Wszyscy znają ją teraz, ale jakieś 10 lat temu mało kto o niej wiedział. Strona ta dopasowała mnie do Marii, więc nie miałyśmy wyjścia i musiałyśmy się poznać 😉 I oto jesteśmy tutaj i gramy razem w tenisa ;)”

“Gram od lat. Kocham tenis! Musiałam znaleźć jakąś alternatywę ruchu do biegania na bieżni 😉 Maria, biegałaś kiedyś na bieżni?”

Maria:

“Nienawidzę tego! :)”

Chelsea:

“Jesteś za wysoka na bieżnię :)”

Maria:

“Od około 6 lat nie ma eventu tenisowego w Los Angeles. Więc pomyślałam, że to będzie dobry pomysł przywrócić tu trochę tenisa, w formie zabawy. Mamy kilka gwiazd, które się pojawią,  będzie muzyka, drinka, będzie zabawnie i mamy nadzieję, że ludzie to zapamiętają bardzo miło.”

Chelsea:

“To będzie tenisowy koncert :)”

Maria:

“Część dochodów z całej imprezy będzie przeznaczona na moją fundację, która wspiera tereny i rodziny dotknięte katastrofą w Czarnobylu.”

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s