Maria została ambasadorką firmy NetJets!

Maria Sharapova może dopisać do swojej bogatej listy sponsorów kolejną firmę.

Wczoraj, 12 stycznia 2016 roku, Maria oraz firma NetJets za pomocą portali społecznościowych ogłosili swoją współpracę! Maria została oficjalnie ambasadorką firmy NetJets i będzie brała udział w ich kampaniach reklamowych oraz będzie promowała NetJets na portalach społecznościowych. Jej zadaniem będzie również pokazywanie klientom NetJets jej spojrzenia na prywatne loty i ukazywanie zalet takiego luksusu jakim jest prywatny odrzutowiec.

NetJets_Logo

Firma NetJets to amerykańska firma, która zajmuje się wynajmem luksusowych, prywatnych samolotów, które mają służyć do biznesowych podróży. Firma powstała w 1964 roku i była pierwszą na świecie, która oferowała ludziom wynajem samolotów.

Maria prywatnym samolotem firmy NetJets podróżuje po świecie już od 2004 roku. Jak sama kiedyś przyznała są to jedne z najlepiej spożytkowanych przez nią pieniędzy  i dzięki prywatnemu samolotowi jest w stanie zrealizować wszystkie swoje plany w komfortowy i szybki sposób.

Wypowiedź Marii:

“Jestem najemcą prywatnego samolotu NetJets od 2004 roku. Stanie się teraz ambasadorką firmy, która dobrze rozumie mój styl życia jest bardzo ekscytujące.”

Twitter Marii:

“Są samoloty, pociągi i samochody i jest też NetJets! Jestem podekscytowana naszym partnerstwem!” 

Twitter firmy NetJets:

“Jesteśmy dumni z naszego nowego układu z tenisową legendą Marią Sharapovą.”

Wypowiedź prezesa firmy NetJets:

“Praca z Panią Sharapovą to dla nas zaszczyt. Jest to światowej klasy sportowiec i  bizneswoman. Jesteśmy niezwykle zadowoleni, iż Maria podróżuje na turnieje i spotkania biznesowe naszymi samolotami.” 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s