Marka HEAD postanowiła przedłużyć z Marią kontrakt!

Po ogłoszeniu przez Marię wiadomości, iż przez 10 lat przyjmowała lek Meldonium, który 1 stycznia 2016 roku został zakazany dla sportowców, wielu sponsorów Rosjanki, w tym Nike, TAG Heuer i Porsche odwróciły się od Sharapovej i zawiesiło z nią kontrakty.

Inaczej jest jednak w przypadku marki HEAD, która produkuje m.in. tenisowe rakiety. Maria ma kontrakt z firmą HEAD od 2011 roku i jest jedną z głównych ambasadorek tej firmy. Ma w niej również swoją własną kolekcję toreb sportowych.

Marka HEAD postanowiła nie tylko nie zrywać z Marią kontraktu, ale i zapowiedziała przedłużenie z Rosjanką umowy!

sta

“Wiemy, że od ponad dekady Maria Sharapova jest wzorem i przykładem kobiety, która zainspirowała miliony fanów do grania i oglądania tenisa. Szczerość i odwaga z jaką przedstawiła to ciężkie dla niej ogłoszenie oraz przyznanie się przez nią do szczerego błędu było zachwycające. HEAD jest dumny z partnerstwa z Marią i w przyszłości zamierzamy przedłużyć nasz kontrakt. Czekamy z niecierpliwością na ponowną pracę z nią i ogłoszenie nowego kontraktu za kilka tygodni lub miesięcy. Maria mogła popełnić błąd, ale jesteśmy pewni, że z jej niesamowitym charakterem wyciągnie z tego tylko korzyści. Nie możemy się doczekać kolejnych lat z Marią.”

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s