Maria na Snoop Dogg Vogue Party

Wiele osób myślało, iż w związku z ostatnim, negatywnym zamieszaniem wokół Marii, (Maria popełniła szczery i uczciwy błąd przez co została posądzona o stosowanie dopingu), Rosjanka nie będzie chwilowo zapraszana na prestiżowe imprezy.

Myślenie to okazało się jak widać całkowicie błędne, bowiem Maria wczoraj, 6 kwietnia, pojawiła się na evencie Snoop Dogg Vogue Party.

Snoop Dogg to amerykański raper, aktor i producent muzyczny. W swoim dorobku artystycznym ma 15 solowych płyt oraz współpracę z takimi artystami jak Justin Timberlake, 50 Cent, Wiz Khalifa czy Pharell Williams.

Snoop co roku w kwietniu organizuje w Los Angeles party, które odbywa się pod patronatem najbardziej prestiżowej gazety świata: Vogue.

Event odbywa się dorocznie w Zachodnim Hollywood w restauracji El Compadre.

Na tegorocznej imprezie oprócz Marii Sharapovej pojawiła się też modelka Miranda Kerr oraz jej koleżanki po fachu Lily Aldridge i Alessandra Ambrosio.

Na evencie organizowanym przez Snoop Dogg’a Maria postawiła na bardzo naturalny look. Prawie w ogóle nie miała na sobie makijażu, a jej strój był w charakterze bardzo nieformalnym.

image

image

image

image

Po evencie po Marię przyjechał jej trener tenisowy: Sven Groneveld.

image

image

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s