Maria na kolacji z Chelsea Handler i Fergie

Maria, jako zawieszona tenisistka nie mogąca grać obecnie profesjonalnych turniejów tenisowych, przebywa w swoim domu w Los Angeles.

Sharapova z niezwykłą godnością znosi negatywne zamieszanie wokół swojej osoby. Maria zdaje się nie przejmować swoją sytuacją i zachowuje się tak jakby nic złego się jej nie przytrafiło.

Maria wczoraj, 14 kwietnia, wybrała się do jednej z restauracji w Los Angeles. W wieczornym wyjściu towarzyszyły jej przyjaciółki: Sophie Goldsmith, (pracownica Rugby Football Union), Chelsea Handler, (amerykańska gospodyni talk show, aktorka, dziennikarka), oraz Fergie, (piosenkarka, członkini zespołu Black Eyed Peas).

O wczorajszej kolacji, na której była obecna Maria dowiedzieliśmy się dzięki profilowi na portalu snapchat należącemu do Chelsea Handler.

Chelsea nagrała na snapchacie fragment kolacji, w którym Fergie śpiewa dla Marii “Sto Lat”. Sharapova w najbliższy wtorek, 19 kwietnia, obchodzi swoje 29- te urodziny. Tym samym można domyślić się, iż Panie celebrowały przedwcześnie urodziny Sharapovej.

Screeny z konta Chelsea Handler na snapchacie:

CgEFbvDVIAMCaNS

CgEFcj9UsAAI0eM

CgEFdZ9VIAEqBDN

Advertisements

6 thoughts on “Maria na kolacji z Chelsea Handler i Fergie

    1. Chyba raczej przyjaciółka Chelsea 😉 Chelsea zna chyba połowę Hollywood, a Maria nigdy do tej pory nie była widziana z Fergie, więc pewnie Handler zorganizowała spotkanie i tak Maria i Fergie poznały się i chyba przypadły sobie do gustu 🙂

  1. Właśnie też mi się wydawało, że nigdy nie było żadnych zdjęć Marii z Fergie 😉 A tak w ogóle wiesz kto zalicza się do grona bliskich przyjaciół Marii? 🙂

    1. Najbliżsi przyjaciele Marii o których wiem ;): Sophie Goldsmith, menadżerka, kiedyś pracowała w NBA teraz w Rugby Union, Estelle La Porte, pracownica WTA, Chelsea Handler, Adir Abergel, fryzjer ☺ na pewno w grono bliskich przyjaciół wlicza się jeszcze kilka osób, ale niestety nie znam dokładnych danych, kojarzę tylko twarze 😉

  2. Dziękuję za odpowiedź;) A ludzie dalej będą powtarzać za mediami, że nie ma żadnych przyjaciół i nikt jej nie lubi….

    1. Ludziom wydaje się, że jak Maria nie przyjaźni się z tenisistkami to znaczy, że w życiu prywatnym również nikogo nie ma. Bzdurne myslenie, ale cóż poradzić, jak ktoś jej nie lubi to jakby się nie zachowywała i tak coś na nią znajdzie.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s