Maria na prestiżowej MET Gala w Nowym Jorku

Maria Sharapova wczoraj, 2 maja, pojawiła się na prestiżowej gali MET w Nowym Jorku.

MET Gala, formalnie nazywana również Costume Institute Gala, jest nazywana najbardziej prestiżową i luksusową galą na świecie. Pojawiają się na niej największe osobistości świata showbiznesu, sportu, biznesu i sztuki.

Aby móc pojawić się na gali należy otrzymać specjalne zaproszenie od Anny Wintour, redaktor naczelnej światowej biblii mody: magazynu Vogue.

MET Gala odbywa się co roku w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. Jednym z jej celów jest zbieranie funduszy na muzeum mody i sztuki współczesnej w Nowym Jorku. Oprócz tego gala MET jest otwarciem sezonu w galerii mody.

MET Gala ma co roku charakter tematyczny. W tym roku temat gali brzmiał: Manus x Machina: Fashion In An Age of Technology.

Maria podczas wczorajszej gali MET miała na sobie suknię projektu Juana Carlosa Obando. Suknia została zaprojektowana specjalnie dla Marii i nie będzie dostępna w sprzedaży ogólnej.

Maria i Juan spotkali się przed galą trzy razy, aby zaprojektować i dopasować suknię na ten wyjątkowy wieczór. Dużych rozmiarów kolczyk, który Sharapova miała tylko w prawym uchu był pomysłem Juana i został dodany do całej kreacji w ostatnich minutach przed galą.

Wypowiedź Marii z czerwonego dywanu na temat sukni:

“To był pierwszy projekt, jaki Juan Obando do mnie przyniósł. Suknia od razu mi się spodobała, była jednak czarna, a my chcieliśmy uzyskać bardziej promienny wygląd. Postawiliśmy więc na czerwień.”

Makijaż Marii wykonala Kara Yoshimoto natomiast uczesał Marię jak zwykle Adir Abergel.

Twitter Marii:

Oficjalne zdjęcia z gali MET 2016:

image

image

image

image

image

image

image

Krótki filmik z czerwonego dywanu:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s