CNN testuje Sugarpova Chocolate!

Sugarpova Chocolate, czyli czekolada produkowana przez firmę Marii, Sugarpovą, zadebiutuje na światowym rynku w trwającym obecnie miesiącu- maju.

W Europie Sugarpova Chocolate będzie miała swoją premierę 15 maja. Natomiast mieszkańcy Stanów Zjednoczonych będą mogli smakować czekoladę Sugarpovej od 24 maja.

Maria pracowała nad Sugarpova Chocolate ponad rok i była zaangażowana w każdy detal dotyczący wydania tego produktu. Sharapova projektowała wygląd czekolady, jej opakowanie oraz wybrała smaki.

Prezes firmy Baron Chocolatier, (firma, która zajęła się produkcją Sugarpova Chocolate), Christopher Mattina, powiedział, iż Maria najprawdopodobniej pojawi się na europejskiej i amerykańskiej premierze swojej czekolady. Plany wydania Sugarpova Chocolate nie kolidują z przesłuchaniem w sprawie dopingu, na które czeka Sharapova.

Jak zdradził Christopher Mattina, Maria weźmie również udział w konferencji Sweet and Snacks Fair, która odbędzie się w Chicago w dniach 24- 26 maja.

W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami premierą Sugarpova Chocolate, dziennikarze jednej z największych i najbardziej znanych, światowych stacji: CNN, postanowili przetestować jako pierwsi jej smak.

Oto filmik, w którym pracownicy CNN, przyglądają się bliżej i smakują nowy produkt w firmie Sugarpova: Sugarpova Chocolate. W smakowaniu czekolady od Sugarpovej, dziennikarzom CNN pomogła blogerka, znawczyni czekolady Judith Lewis:

Jak zauważyliście w filmie, Judith wypowiada się o nowym produkcie Marii w samych superlatywach. Najbardziej przypadła jej do gustu gorzka czekolada, a najmniej czekolada z kokosem. Jednak podsumowując, produkt został oceniony bardzo dobrze i ma spore szanse na zrobienie szumu i świetną sprzedaż w świecie czekoladowych produktów.

 

Advertisements

3 thoughts on “CNN testuje Sugarpova Chocolate!

  1. Będzie także czekolada z orzechami?:) Wcześniej była mowa tylko o 4 smakach: mleczna, gorzka, z truskawkami i z kokosem 😉

  2. Oczywiście masz rację! Przepraszam, ale pisałam wczoraj notkę po ciężkim i pracowitym dniu i pomyliłam kokos z orzechem 😉 już wszystko poprawione i oczywiście chodziło o czekoladę kokosową 😉 Dziękuję za czujność :*

  3. Nie ma za co, szczerze mówiąc miałam nadzieję, że masz rację i będzie jeszcze czekolada z orzechami;) A stronę prowadzisz doskonale 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s