Znamy datę przesłuchania Marii!

Od słynnej konferencji prasowej Marii Sharapovej, na której tenisistka przyznała, iż nie przeszła testu antydopingowego, minęły już ponad dwa miesiące.

W tym czasie fani Marii oraz kibice tenisa z wielką niecierpliwością oczekiwali na konkretne wiadomości w sprawie kary jaką otrzyma Maria.

W końcu jednak można powiedzieć, iż sprawa Sharapovej ruszy z miejsca już w przyszłym tygodniu!

Jak podają dziennikarze stacji ESPN oraz Sports Illustrated, (są to w 100% wiarygodne źródła), przesłuchanie Marii odbędzie się w najbliższą środę, 18 maja, w Londynie.

Przesłuchanie może trwać od 1 do maksymalnie 3 dni. Ostateczna decyzja w sprawie kary jaką otrzyma Maria nie może zapaść później niż do 4 czerwca. Maria ma prawo usłyszeć od Trybunału decyzję odnośnie swojej kary wcześniej niż opinia publiczna.

Myślę, że dla fanów Marii oraz samej tenisistki nadchodzący tydzień będzie o wiele bardziej stresujący niż mecz w finale Wielkiego Szlema. Jednak Maria Sharapova nie raz udowodniła już, że jest prawdziwą wojowniczką i największą fighterką w kobiecym tenisisie. Niezależnie od długości zawieszenia Marii jako tenisistki myślę, że jeszcze nie raz zobaczymy ja na korcie, kiedy w geście triumfu unosi zdobyty puchar. Osobiście nie mogę się doczekać, kiedy Sharapova udowodni wszystkim niedowiarkom, że swoje sukcesy na korcie zawdzięcza tylko i wyłącznie swojej ciężkiej pracy i niesamowitej woli walki 🙂

image

image

image

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s