Maria przebywa obecnie w Paryżu!

Kilka dni temu poznaliśmy datę przesłuchania Marii w sprawie zażywania przez nią leku Meldonium, który od 1 stycznia 2016 roku został zakazany w użyciu dla sportowców. Według dziennikarzy The New York Times i Sports Illustrated, przesłuchanie Marii odbędzie się już jutro, 18 maja, w Londynie.

Tym samym fakt, iż Sharapova przebywa obecnie w Europie nikogo nie powinien dziwić. Na kilka dni przed przesłuchaniem w Londynie, Maria postanowiła jednak odwiedzić stolice Francji, Paryż.

Maria poinformowała o swoim pobycie w Paryżu na swoim Instagramie, gdzie dodała takie oto zdjęcie z podpisem #Paris:

13249792_1360734010607244_826825737_n

Sharapova podzieliła się również z fanami zdjęciem z paryskiej dzielnicy Montmarte, w której była po raz pierwszy! Rosjanka do Paryża przyjeżdżała co roku, aby rozegrać wielkoszlemowy Roland Garros, jednak przez obowiązki tenisowe nigdy nie miała czasu na to, aby móc go w całości zwiedzić.

Według niektórych doniesień, Maria przyleciała do Paryża, aby wziąć udział w sesji zdjęciowej do kampanii reklamowej. W Paryżu przebywa obecnie hiszpański model, Andres Velencoso, który rzekomo ma promować coś razem z Sharapovą. Narazie jednak nie wiadomo o promocję jakiej marki chodzi oraz czy te informacje są pewne w 100%. Być może Rosjanka przyleciała do Paryża tylko w celach turystycznych i po to, aby umilić sobie czas przed przesłuchaniem w sprawie Meldonium w Londynie.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s