Maria i Andres Velencoso spędzili wspólnie czas w Paryżu!

Wygląda na to, iż Maria Sharapova ma nowego mężczyznę u swego boku 😉

Od kilku tygodni w sieci krążyły plotki, iż Maria spotyka się z hiszpańskim modelem, 38- letnim Andresem Velencoso. Maria i Andres poznali się na festiwalu Coachella w połowie kwietnia tego roku, od razu przypadli sobie do gustu i zaczęli się wzajemnie obserwować na portalach społecznościowych, (Twitter i Instagram).

Dziś dostaliśmy potwierdzenie, iż związek Marii i Andresa jest jak najbardziej prawdziwy i nie ma tu mowy o zwykłych plotkach.

Maria i Andres Velencoso zostali “przyłapani” przez paparazzich w zeszłym tygodniu w Paryżu. Sharapova przyleciała do Europy, głównie po to, aby wziąć udział w przesłuchaniu dopingowym, które miało miejsce w Londynie. Jak jednak pisałam w poprzednich notkach, Rosjanka postanowiła umilić sobie czas przed przesłuchaniem i zwiedzała jedno z najpiękniejszych miast świata: Paryż.

Andres Velencoso to jeden z najpopularniejszych, męskich modeli świata. Zasłynął między innymi z kampanii marki Louis Vitton z 2003 roku, w której wziął udział razem z Jennifer Lopez oraz z reklam perfum dla sportowców. Velencoso od lat znajduje się na prestiżowej liście TOP25 Najpopularniejszych Modeli Świata.

Zdjęcia Marii i Andresa z Paryża, które zostały zrobione przez paparazzich w zeszłym tygodniu, opublikował dziś hiszpański magazyn HOLA!

 

image

image

image

image

Advertisements

One thought on “Maria i Andres Velencoso spędzili wspólnie czas w Paryżu!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s