Trening Marii w Los Angeles

Pomimo faktu, iż Maria Sharapova jest obecnie zawieszona w pełnieniu roli profesjonalnej tenisistki, Rosjanka w dalszym ciągu intensywnie trenuje.

Sharapova nie może rozgrywać profesjonalnych turniejów tenisowych, ale to jednak nie powstrzymuje jej przed solidnym treningiem.

Maria trenuje na korcie 6 razy w tygodniu i jej odbijanie piłki na korcie jest pełnowymiarowe. Sharapova nie oszczędza się pomimo faktu, że istnieje możliwość, iż na kort wróci dopiero w 2017 roku.

Wczoraj, 31 maja, Maria postanowiła podzielić się ze swoimi fanami swoim przedpołudniowym treningiem. Sharapova jak zwykle trenowała w Manhattan Country Tennis Club, czyli klubie sportowym położonym w dzielnicy Los Angeles, w której mieszka Sharapova, (Manhattan Beach).

Maria opublikowała na swojej aplikacji na smartphony i iphony serię krótkich filmików przedstawiających ją podczas różnych ćwiczeń fizycznych. Ze względu na prawa autorskie nie mogę zamieścić tych filmików na blogu. Umieszczam jednak screeny:

Cj1TPRkUoAAs4Cp

Cj1TPRnVAAEeOQk

Cj1TPVrUkAAyKX7

Twitter Marii:

 

 

Advertisements

5 thoughts on “Trening Marii w Los Angeles

  1. już mam dość tego czekania. ile można rozpatrywać taką sprawę. to się już ciągnie i ciągnie. A jej zawieszenie będzie liczone od 12 marca czy od dnia rozegrania ostatniego meczu?

    1. Najprawdopodobniej od 26 stycznia. Ja też mam już dość czekania. Chcę wiedzieć na czym stoimy i ile dokładnie będzie trzeba na Marię czekać. Ta niepewność jest najgorsza :/

  2. I enjoy what you guys tend to be up too. This type of clever
    work and coverage! Keep up the very good works guys I’ve added you guys to my blogroll.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s