Maria w dzielnicy Manhattan Beach w Los Angeles

Po tygodniowej podróży do Europy oraz premiery Sugarpova Chocolate w Chicago, Maria wróciła do swojego domu w Los Angeles.

Maria jest obecnie zawieszona jako profesjonalna tenisistka. Fakt ten zupełnie nie powstrzymuje jej jednak przed codziennym, ciężkim i intensywnym treningiem.

Poza utrzymywaniem swojej formy, Maria spędza czas z przyjaciółmi i cieszy się życiem. Ze względu na zawieszenie i brak możliwości grania turniejów tenisowych, Sharapova ma w końcu okazję spędzać czas w swojej niedawno wybudowanej posiadłości w Los Angeles w dzielnicy Manhattan Beach.

W czwartek, 2 czerwca, Sharapovą “przyłapali” paparazzi. Maria wychodziła właśnie ze sklepu w dzielnicy Manhattan Beach. Jak widać Sharapova nie przejęła się obecnością wścibskich fotoreporterów.

image

image

image

image

Advertisements

14 thoughts on “Maria w dzielnicy Manhattan Beach w Los Angeles

  1. Maria ostatnio jest bardzo radosna i jej zachowanie, ogólne spojrzenie, coś takiego w jej oczach, wygląda tak jakby odczuła ogromną ulgę. Ona na pewno zna już długość swojego zawieszenia i być może okazało się, że będzie dobrze 🙂

  1. Ja właśnie liczę ma poniedziałek 😉 dłużej nie mogą z tym zwlekać, taki jest regulamin i nie mogą wiecznie odraczac ogłoszenia długości zawieszenia 🙂

 1. Jak myślisz w jaki sposób mogą ogłosić długość zawieszenia Marysi? Konferencja, informacja do prasy czy zwykły wpis na fb? bardzo mnie to zastanawia.

  1. Moim zdaniem jeśli ban będzie na tyle długi, że zmusi ją do zakończenia kariery, to będzie konferencja. Natomiast jeśli zawieszenie będzie w normie, do roku, to ITF napisze oświadczenie dla prasy i opinii publicznej, a Maria pewnie coś od siebie na Facebooku/swojej stronie 🙂

 2. Ja jestem wściekła,załamana i wszystko, co się da. Jak czytam, ze uznali, że to nie było zamierzone i lek nie został przepisany w celach dopingu a i tak widzę długość tej kary to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Boję się, że te odwołania nic nie dadzą.

  1. Ukarali grubą rybę. Za wszelką cenę chcieli pokazać światu jacy są groźni i sprawiedliwi…. Że nawet tą Sharapovą potrafią ustawić do pionu… Żałosne to i smutne, bo nie od dziś wiadomo, że ITF to instytucja pełna zakłamania i korupcji.

 3. Ciekawe kiedy będą jakieś informacje na temat tego odwołania i jak to będzie wyglądać. Po tym jak Eisenbud powiedział, że prawdopodobnie te igrzyska Marii będą jej ostatnimi to jakos średnio wierzę w to, że po dwóch latach wróci. Ale uważam, że to skrócenie kary do roku jest jeszcze możliwe. A wszystko liczy się od 26 stycznia więc te kilka miesięcy moze upłynać na odwoływaniu się a może jeszcze Marię zobaczymy. Ja się pocieszam jeszcze tym, że może właśnie teraz chcieli pokazać jacy to są groźni i sprawiedliwi, a potem po serii odwołań kara będzie skrócona, a oni bądź co bądź jakąs twarz zachowają, ze chcieli ją na długo wykluczyć.

  1. Adwokat Marii twierdzi, że ostateczna kara będzie dużo krótsza. Mamy więc jeszcze ostatnią iskierkę nadziei w odwołaniu do CAS. Tylko tym się teraz pocieszam.

 4. Daj znać na blogu, kiedy będzie wiadomo coś więcej w sprawie odwołania, bo ja nie mam takich dobrych źródeł 😉

 5. Hi! Would you mind if I share your blog with my facebook group?

  There’s a lot of people that I think would really enjoy your content.
  Please let me know. Thank you

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s