Maria na plaży w Los Angeles

Jak można było się spodziewać, po wczorajszym ogłoszeniu przez trybunał ITF decyzji o zawieszeniu Marii Sharapovej na dwa lata, Rosjanka ponownie stała się celem natrętnych paparazzich.

Maria wczoraj, 8 czerwca, zaledwie kilka godzin po oświadczeniu ITF o dwuletnim zawieszeniu oraz swoim własnym oświadczeniu o apelacji w CAS, (Court of Arbitration for Sport), została “przyłapana” przez paparazzich na plaży w Los Angeles.

Sharapova wybrała się na plażę w dzielnicy Los Angeles, Venice Beach, razem ze swoimi współpracownikami, trenerem Svenem Groeneveldem i fizjoterapeutą Jerome Bianchi. Przyjaciele jak zwykle spędzali czas bardzo aktywnie i postanowili zagrać w tenis plażowy.

Tenis plażowy stał się ostatnimi czasy jedną z ulubionych aktywności fizycznych Rosjanki, która zdecydowała, iż jest on dobrą formą rozgrzewki przed normalnym, tenisowym treningiem.

Maria Sharapova - Plays beach tennis 20160607 08

Maria Sharapova - Plays beach tennis 20160607 05

Maria Sharapova - Plays beach tennis 20160607 10

Maria Sharapova - Plays beach tennis 20160607 14

Maria Sharapova - Plays beach tennis 20160607 19

Maria Sharapova - Plays beach tennis 20160607 22

Maria Sharapova - Plays beach tennis 20160607 26

Maria Sharapova - Plays beach tennis 20160607 31

Maria Sharapova - Plays beach tennis 20160607 33

Maria Sharapova - Plays beach tennis 20160607 37

 

Advertisements

8 thoughts on “Maria na plaży w Los Angeles

  1. Mam pytanie i prośbę niezwiązaną z tematem. Czy masz może w większym formacie zdjęcie profilowe z twittera? Bardzo mi się podoba, ale nie mogę go znaleźć;)

      1. Jutro jakoś Ci je wstawię 😉 dziś już nie będę na komputerze, a tam mam je zapisane 😉 to jest na pewno zdjęcie Marii z Instagrama jakoś chyba z 2014 roku 😉

  2. Sa decyzje sponsorów podobno. Nike, Evian i Head zostają. Porsche kontynuuje współpracę do czasu ostatecznego wyroku, a potem zobaczy, co dalej. Avon nie bedzie kontynuował umowy nie ze względu na te aferę tylko dlatego, ze ich współpraca była skupiona na określonym produkcie i samoistnie sie kończy. Tag Heuer nie odnawia umowy.

    1. Czyli w sumie niewiele straciła 😉 umowa z Avon z tego co pamiętam była właśnie jakoś do lata 2016, z TAG Heuer kończyła się w grudniu 2015, a z Porsche w tym roku, chociaż wiadomo, że gdyby nie ta afera to przedluzyliby współpracę. Reszta zostaje, plus Sugarpova i Supergoop. Nie jest źle 😉

  3. A też tak z innej beczki. Orientujesz się czy jest udostępniony jakiś adres domu Marii na ktory można wysyłać listy fanów? ewentualnie jakiś mejl, cokolwiek? bo juz któryś raz pisze, ze dziekuje za wsparcie w listach i postach.I zastanawiam się, czy jest dostepny jakis adres do MArii na ktory mozna by napisac.

    1. Adresu zamieszkania na pewno nie ma udostępnionego. Wiem, że kiedyś można było kontaktować się z Maxem poprzez maila IMG, ale obecnie chyba to już nieaktualne. Z tego co się orientuje to wszystkie akcje, listy, filmiki, które fani robią dla Marii, postują jej po prostu na twitterze czy FB. Sama się czasami zastanawiam dlaczego Maria pisze, że dostała coś w mailu 😉 Może chodzi o to, że jej przyjaciółka Estelle robi dla niej kolaże ze wszystkich fanowskich wiadomości i wysyła jej na maila 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s