Maria na lunchu w restauracji Il Pastaio w Beverly Hills

W związku ze swoim zawieszeniem od profesjonalnej gry w tenisa, Maria nie gra obecnie żadnych turniejów tenisowych i przebywa w swoim domu w Los Angeles.

Jako najpopularniejsza sportsmenka na świecie, Sharapova od zawsze musiała radzić sobie z zamieszaniem wokół swojej osoby i podążającymi za nią krok w krok paparazzi.

Od pamiętnej, marcowej konferencji prasowej, na której Maria przyznała, iż podczas Australian Open 2016 nie przeszła testu antydopingowego, jej osoba stała się jeszcze większym celem dla wścibskich fotografów.

Wczoraj, 21 czerwca, Maria Sharapova została “przyłapana” przez paparazzich w jednej z najsłynniejszych dzielnic Los Angeles: Beverly Hills.

Maria wychodziła właśnie z włoskiej restauracji Il Pastaio, która jest prowadzona przez włocha Giacomo Drago i znajduje się na liście TOP 10 najlepszych restauracji w Los Angeles. Restauracja Il Pastaio słynie z podawania najlepszych dań z makaronem na zachodnim wybrzeżu USA. Aby mieć możliwość stołować się w tej restauracji należy dokonać specjalnej rezerwacji, na którą czeka się nawet kilka miesięcy.

Po wizycie w restauracji Il Pastaio, Maria udała się do salonu fryzjerskiego Meche, następnie wybrała się na zakupy do sklepu Barney’s New York.

Podczas swoich odwiedzin w Beverly Hills Maria miała na sobie zwiewną tunikę, sandały “gladiatorki” oraz białą torebkę od Niny Ricci:

52100138 Suspended tennis star Maria Sharapova is spotted out for lunch at Il Pastaio in Beverly Hills, California on June 21, 2016. Maria thinks she was targeted because she is rich and is doing everything she can to fight back against WADA and ITF. FameFlynet, Inc - Beverly Hills, CA, USA - +1 (310) 505-9876

52100143 Suspended tennis star Maria Sharapova is spotted out for lunch at Il Pastaio in Beverly Hills, California on June 21, 2016. Maria thinks she was targeted because she is rich and is doing everything she can to fight back against WADA and ITF. FameFlynet, Inc - Beverly Hills, CA, USA - +1 (310) 505-9876

Maria Sharapova leaves IL PASTAIO in Beverly Hills after lunch with friends

Maria Sharapova leaves IL PASTAIO in Beverly Hills after lunch with friends

Maria Sharapova Has A Busy Day In Beverly Hills

Maria Sharapova Has A Busy Day In Beverly Hills

Maria Sharapova Has A Busy Day In Beverly Hills

Maria Sharapova leaves IL PASTAIO in Beverly Hills after lunch with friends

Maria Sharapova leaves IL PASTAIO in Beverly Hills after lunch with friends

 

 

 

 

 

 

Advertisements

4 thoughts on “Maria na lunchu w restauracji Il Pastaio w Beverly Hills

  1. Czy Maria ciągle jest z tym hiszpańskim modelem? 😉 Jakoś nie widziałam ostatnio ich wspólnych zdjęć…

    1. Nie wiadomo 😉 Maria jest w LA, a ten model cały czas w Europie. Może są w związku na odległość? Albo to tylko taka przelotna znajomość 🙂 to wie tylko sama Maria i dopóki nie pojawią się jakieś ich wspólne zdjęcia paparazzich to możemy się tylko domyślać 🙂

  2. Dziękuję za odpowiedź;) A wiesz może czy Maria była w przeszłości związana z Adamem Levine czy to tylko dziennikarskie wymysły?

    1. Coś tam pomiędzy nimi było, ale noc poważnego 🙂 Levine był wtedy strasznym babiarzem, a Maria nastolatką, której pewnie podobało się, że zainteresował się nią znany piosenkarz 🙂 myślę jednak, że oboje od początku wiedzieli, że to nic zobowiązującego i na stałe 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s