W nadchodzącym tygodniu Maria będzie studentką Uniwersytetu Harvard!

Maria Sharapova, czas swojego zawieszenia jako profesjonalnej tenisistki, wykorzystuje w niezwykle produktywny sposób. Maria nie marnuje czasu na rozmyślanie o swojej niekorzystnej sytuacji i stara się każdego dnia zrobić coś efektywnego.

Rosjanka w trakcie swojego zawieszenia zapisała się na indywidualne lekcje fitness oprócz tego trenuje 6 razy w tygodniu, podróżuje, zwiedza, uczestniczy w festiwalach oraz promuje najnowszy produkt w swojej własnej firmie Sugarpova, czyli czekoladę o nazwie Sugarpova Chocolate.

Sharapova wielokrotnie podkreślała fakt, iż każdego dnia stara się nauczyć czegoś nowego i nie stać w miejscu.

Jako businesswoman, która prowadzi swoją własną firmę, Maria postanowiła doszkolić się w zakresie biznesu i osiągnięcia sukcesu globalnego w prowadzeniu swojej własnej marki.

W dniach 26 czerwca do 1 lipca, na Uniwersytecie Harvard w Bostonie, odbędzie się szkolenie o nazwie Harvard’s Business Executive Program, (Harvardzki program biznesowy dla dyrektorów i osób prowadzących własną firmę), w którym Maria Sharapova weźmie udział!

Uniwersytet Harvard, który znajduje się w amerykańskim mieście Boston, to najlepszy i najbardziej prestiżowy uniwersytet na świecie. Jest to pierwszy uniwersytet jaki powstał na terenie Ameryki Północnej, bowiem został założony już w 1636 roku. Ukończyło go wiele osobistości z całego świata m.in. George W. Bush, Theodore Roosevelt, Robert F. Kennedy, Tommy Lee Jones czy Natalie Portman.

Szkolenie Harvard’s Business Executive Program ma na celu pomoc przedsiębiorcom w osiągnięciu światowego sukcesu. Kurs pomoże uczestnikom w podejmowaniu najtrudniejszych decyzji przed jakimi codziennie stają biznesmeni z całego świata. Kursanci razem z wykładowcami przygotują biznesplany na najbliższe lata oraz podzielą się swoimi własnymi przeżyciami jako prezesi wielkich firm. Szkolenie pomoże również w opracowaniu najlepszych strategii biznesowych.

Maria do Bostonu przyleciała wczoraj, 24 czerwca, o czym poinformowała swoich fanów na Instagramie:

Charles Riverside, Boston

A post shared by Maria Sharapova (@mariasharapova) on

 

O swoim uczestnictwie w szkoleniu na Uniwersytecie Harvard Maria poinformowała również swoich fanów w krótkim filmiku, który opublikowała na swojej aplikacji na smartphony i iphony. Ze względu na prawa autorskie nie mogę umieścić filmiku na blogu, zamieszczę jednak screeny i moje tłumaczenie słów Marii:

ClxOj6zUkAEIn8-

“Cześć! Jestem w Bostonie. Podróżuję do miejsc w których nigdy nie byłam. Jutro zaczynam Business Executive Program na Harvardzie co jest niezwykle stresujące, ale również niesamowicie ekscytujące. Teraz cieszę się zwiedzaniem miasta i mam ze sobą niesamowitego przewodnika Marcelo.”

Maria do Bostonu przyleciała z mężem swojego najlepszego przyjaciela Adira Abergela, Marcelo, który jest absolwentem Uniwersytetu Harvard.

Advertisements

2 thoughts on “W nadchodzącym tygodniu Maria będzie studentką Uniwersytetu Harvard!

  1. są jakieś przecieki, co do możliwego zawieszenia Marii? jakieś opinie ekspertów,informacje, cokolwiek? Bo ja na nic nie trafiłam, ale może coś tam się już przedostaje do opinii publicznej 😉

    1. Niestety cisza totalna. Wiadomo tylko tyle, że na 90% nie będzie przesłuchania Marii przez CAS, bo ten jej kurs na Harvardzie ma jednak trwać do 10 lipca, a przecież do 18 lipca CAS ma podać ostateczny werdykt.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s