Maria w restauracji Ivy Chelsea Garden w Londynie!

Jak wspominałam w poprzedniej notce, Maria Sharapova przebywa obecnie w Londynie. Głównym celem jej pobytu był tygodniowy kurs Uniwersytetu Harvard dla biznesmenów i przedsiębiorców, który zakończył się 8 lipca.

Sharapova postanowiła jednak wykorzystać swój pobyt w stolicy Anglii nie tylko na naukę, ale również na spotkania z przyjaciółmi i zwiedzanie atrakcyjnych miejsc, (Maria odwiedziła wczoraj galerię Victoria Miro, w której podziwiała prace Yayoi Kusama).

Również wczoraj, 8 lipca, Maria została “przyłapana” przez paparazzich, kiedy opuszczała luksusową restaurację Ivy Chelsea Garden.

Restauracja Ivy Chelsea Garden znajduje się na King’s Road, czyli ulicy, która łączy dzielnicę Chelsea z dzielnicą Fulham w zachodnim Londynie. 

Restauracja Ivy Chelsea Garden słynie z wystroju wnętrza, który przypomina ogród. Restauracja serwuje gościom zarówno nowoczesną brytyjską kuchnię jak i kuchnie z całego świata. W swoim menu ma imponującą kartę win oraz dania bezglutenowe.

Maria wieczór w restauracji Ivy Chelsea Garden spędziła ze swoją przyjaciółką Sophie Goldschmidt. 


Advertisements

3 thoughts on “Maria w restauracji Ivy Chelsea Garden w Londynie!

  1. Pojawiły sie jakiekolwiek przecieki, co do sprawy Marii? Martwi mnie to, ze nic o tym nie słychać. Cos czuje, ze kara to specjalnie skrócona nie zostanie :/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s