Maria w restauracji Chiltern Firehouse w Londynie

Maria Sharapova ponownie zawitała do Londynu. 

Sharapova przebywała już w stolicy Wielkiej Brytanii od 1 do 8 lipca, kiedy to uczęszczała na drugą część kursu biznesowego organizowanego przez Uniwersytet Harvard. 

Po zakończeniu kursu, Rosjanka nie zdecydowała się jednak na powrót do domu w Los Angeles i odbyła krótkie wakacje z rodziną w Barcelonie i na wyspie Hvar, (wszystko na ten temat w poprzednich notkach).

Jak się okazało, po wakacjach w Hiszpanii i Chorwacji, Maria ponownie przyleciała do Londynu. 

Głównym celem pobytu Marii w Londynie są sprawy biznesowe, a konkretnie krótki projekt jaki Maria realizuje dla londyńskiej agencji reklamowej.

Maria jako najpopularniejsza sportsmenka na świecie nieustannie jest śledzona przez paparazzich. Nie inaczej dzieje się podczas jej pobytu w Londynie.

Wczoraj, 20 lipca, Sharapova została “przyłapana” przez paparazzich podczas opuszczania restauracji Chiltern Firehouse.

Chiltern Firehouse to ostatnio jedna z najmodniejszych wśród gwiazd i celebrytów restauracja w Londynie. Mieści się w zamożnej, środkowej części Londynu Marylebone. Serwuje gościom nowoczesną kuchnię opartą o najlepsze produkty. Szef kuchni przyrządza potrawy inspirując się swoimi licznymi podróżami po świecie, które odbył jeszcze przed podjęciem pracy w restauracji. 

2 thoughts on “Maria w restauracji Chiltern Firehouse w Londynie

    1. Myślę, że narazie trening nie ma sensu. Do profesjonalnych rozgrywek wróci pewnie najwcześniej za rok, więc ma jeszcze sporo czasu na dojście do formy. Narazie niech cieszy się życiem, dobre nastawienie psychiczne w tak trudnej sytuacji jest równiez bardzo ważne. Jak CAS podejmie ostateczną decyzję, Maria na pewno wszystko tak rozplanuje, aby być gotową na powrót 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s