Maria na regatach America’s Cup w Portsmouth 

Jak informowałam w poprzednich notkach, Maria po wakacjach w Hiszpanii i Chorwacji, po raz kolejny w tym roku, powróciła do Wielkiej Brytanii.

W minionym tygodniu, Maria przebywała w Londynie gdzie odbywała staż w agencji reklamowej VCCP.

Sharapova postanowiła skorzystać z weekendu i przerwy w pracy dla agencji i wybrać się na słynne na całym świecie regaty America’s Cup. 

Regaty America’s Cup to międzynarodowe regaty żeglarskie jachtów pełnomorskich, rozgrywane od 1851 roku. Jedyną nagrodą w regatach jest przechodni puchar wykonany w całości ze srebra. Miejsce odbycia regat wyznacza obrońca tytułu. 

W tym roku regaty America’s Cup odbyły się w południowej części Wielkiej Brytanii, a konkretnie w położonym przy cieśninie Solent i kanale La Manche, mieście Portsmouth.

Maria jak zwykle podzieliła się z fanami wiadomością, iż swoje sobotnie popołudnie, 23 lipca, postanowiła spędzić na regatach.

Instagram Marii:

A day at #AmericasCup #sailing 🇬🇧⛵️

A post shared by Maria Sharapova (@mariasharapova) on

Twitter Marii:

Z aplikacji Marii na smartphony i iphony:

Oficjalny Twitter regat America’s Cup:

Zdjęcia wykonane przez fotografów regat America’s Cup:

5 thoughts on “Maria na regatach America’s Cup w Portsmouth 

  1. ciągle się zastanawiam czy ona ma inne okulary przeciwsłoneczne 😀 fajnie widzieć, że mimo kasy jest z czymś tak zwiazana, że nie wyrzuca i nie kupuje nowego.

    1. Dokładnie 😀 Maria powiedziała kiedyś, że na rozrzutność w kwestii ubrań pozwala sobie tylko na ważne eventy. Na co dzień jest raczej normalnie ubrana 🙂 zawsze jak ja widzę to mam rozkminę, że ona jest tak ładna i ma taką świetną figurę, że we wszystkim jej super 😀

    1. Niestety totalna cisza :/ decyzja może zapaść w każdej chwili, 18 września to deadline. Moim zdaniem CAS ogłosi decyzję na początku września. Z tego co się orientuję, w lipcu i na początku sierpnia mają sporo innych spraw….

  2. Osobiście uważam, że to pozytywna decyzja. CAS chce dokładnie wgłębić się w sprawę i dzięki Bogu nie chcą sugerować się zdaniem ITF. Z tego co słyszałam, Maria ma również być przesłuchiwana, więc będzie miała szansę jakoś się bronić czy argumentowac swoje decyzje. Mam przeczucie, że zobaczymy ja na korcie w przyszłym sezonie i to może już na cegle 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s