Maria wystąpi na szczycie “Forbes Under 30” w Bostonie 

W dniach 16-19 października 2016 roku,w Bostonie, będzie miał miejsce event “Forbes Under 30 Summit”.

Wczoraj, 28 lipca, magazyn Forbes podał do wiadomości, iż jedną z mówczyń na tegorocznej edycji tego wielkiego wydarzenia będzie sama Maria Sharapova!

“Forbes Under 30 Summit” to wydarzenie organizowane przez najsłynniejszy na świecie magazyn, który zajmuje się biznesem, magazyn Forbes.

Wydarzenie “Forbes Under 30 Summit” ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu biznesmenów, przedsiębiorców i ludzi, którzy kształtują świat finansów. Podczas trzydniowego eventu biznesmeni będą wymieniać się swoimi doświadczeniami, doradzać innym w sprawach finansów oraz opowiadać o swoich przeżyciach związanych z prowadzeniem firmy i zarabianiem pieniędzy. Event będzie miał charakter wielkiego pikniku podczas którego będzie można również prowadzić pikiety, reklamować swoje produkty, rozmawiać z wykładowcami Uniwersytetu Harvard, słuchać muzyki, (wystąpią m.in. Wiz Khalifa i Asap Rocky) oraz pożywić się daniami przygotowanymi przez najlepszych kucharzy z Bostonu. 

Tegoroczna edycja “Forbes Under 30 Summit” ma zgromadzić ponad 5 tysięcy przedsiębiorców z całego świata! Jak wskazuje sama nazwa, przedsiębiorcy Ci nie ukończyli jeszcze 30 roku życia!

Oprócz Marii Sharapovej wykładać na evencie będą jeszcze tak znane osobistości jak: Jessica Alba, Sophia Amoruso, Chrissy Teigen, Bobby Flai czy Charlie Baker.

Przypomnę, iż przez ponad 10 lat Maria Sharapova znajdowała się na samym szczycie listy najlepiej zarabiających sportsmenek świata, którą co roku tworzy magazyn Forbes.Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s